şükela:  tümü | bugün
2027 entry daha
  • --- spoiler ---

her bölümünü izledim ama ikinci sezonun ilk bölümünde yer alan diyalogun bendeki yeri ayrıdır. marshall'ın ayrılık sonrası mentalitesini sevdim, takdir ettim.

ted: it's sunday! it's pancakes day!
    marshall: lily always made the pancakes. god i loved her pancakes. so soft. so warm. so perfectly shaped.
    ted: are we still talking about her pancakes? ...c'mon, you gotta eat something. what can i get you?
    marshall: beer.
    ted: no, that's what you had for dinner.
    marshall: fine! i'll just have leftovers.
    ted: you hungry?
    marshall: what's the point? i could eat some food...it's just gonna leave me.
    ted: well, at least in that scenario, you get to do the dumping.

--- spoiler ---
  • bu akşamki bölümüyle ilk defa insanı üzmüş dizidir. üstelik de en başlarında o kadar güldürmüşken. ayıp be!
  • --- spoiler ---

ölüm zerre yakışmıyor bu diziye:\

--- spoiler ---
  • 6x13

--- spoiler ---

"manyak mı lan bu senaristler insanı duygu karmaşasına sokuyolar sabah sabah" dediğim dizidir.
    final sınavına gitmeden bi güliyim eğleniyim dedim son dakika golü attılar resmen.hayır marshall'ın babasını öldürmelerindeki amaç ne olabilir onu anlamadım asıl.izleyicilere "o kadar güldünüz şimdi ağlayın ibneler" mi demeye çalışıyolar şimdi.*

o diil de sandy rivers da ilk sezondan bir esinti yaşattı gelişiyle.özlemişiz

--- spoiler ---
  • 6x13

--- spoiler ---

çalan telefon ve boş masa sahnesinin uzatılmadığı iyi olmuş. bu haliyle de yeterince hüzünlü.

--- spoiler ---
  • 6x13 itibariyle bolum basindan sonuna kadar 50'den geriye saymislar. sebebi simdilik mechul.
  • dizinin ilk üç sezonunu izlediğimde bazı kız arkadaşlarıma iyilik olsun diye "robin gibi kızsın laaaan" dediğimde neden gülmediklerini 4.sezon'dan itibaren anladığım dizi.
  • 5. sezonla birlikte gözümde bitmiş olan dizi (bkz:boku çıkmak)
  • s06e13

--- spoiler ---

fena halde üzmüştür bu bölüm itibariyle. halbuki ne kadar da güzel gidiyordu. bir de şunu farkettim, başka izleyiciler ne düşünüyor bilmiyorum ama, altı sezondur hiçbir bölümünü kaçırmadan izleyen, bir hafta ara verdiğinde bile huysuzlanan biri olarak diyorum ki, karakterler bayağı dostumuz olmuş. bu bölümde sevgili marshall iki haber aldı, birinde ne kadar sevindiysek, diğerinde o kadar üzüldük. bir saniye arayla bu duyguları bize yaşatmayı başaran senaristlere de selam ederim.

--- spoiler ---
  • --- spoiler s06e13 ---

marshall ın babasının, sizde sevdiğiniz bir arkadaşınızın spermlerini alırsınız dediğinde marshall ın aklına ted ile barney in komik hallerinin gelmesi güzeldi. klişe bir espiri olsa da güldürdü.

--- spoiler s06e13 ---
4233 entry daha