• 6.10 daki açıklanan blitz olayı tamamen gerçek olup, üniversite yıllarında tarafımdan her akşam uyumaya, ders çalışmaya, sevgilisiyle msnde konuşmaya, gece bizimle gezmekten sıkıldığı için evde çekirdek çitlemeye giden uyuz arkadaşlarımın başlarına gelen vakalar ilgiyle izlenmiştir, inanmazsınız ama bir seferinde finli bir seferinde de zenci bir kızı üstsüz yakalamışlığımız vardır, yalnız üzülerek eklemeliyim ki, zenci olayında blitz bendim, hem de ne uğruna? bir dandik içli köfte yemeye çalışma uğruna, ow maaan! dedim mi? dedim.
  • --- spoiler 6x10 ---

"my junk ended up in some strangers pocket. if their phone was on vibrate i basically dry humped them."

telefonu göt cebinde taşıyanlara gelsin.

--- spoiler 6x10 ---
  • güncel olarak seyrettiğim bütün bölümler yanında, tekrar izlerken farkettiğim o ki bu dizinin şimdiye kadar seyrettiğim en bomba bölümü 5x17 olmuştur kanımca.
  • 6. sezon çok yavan gidiyor aynen bomba gibi geçen 2 sezondan sonra hafif bir zorlama konmuş 3.sezonun üstüne gelmiş 4. sezon gibi bari ucundan biraz anne ile ilgili ipucu verse dönücek gene tekrar heyecanlı günlerine. *
  • milliyet çevirmenlerinin hayalinden uydurduğu haberlere aldanılmaması gereken dizi.

maxim'in yeni sayısındaki röportajı okudum.

robin'i oynayan cobie smulders 'a ;
    your character has dated all the avaible men on the series. diye bir soru soruyorlar.
    smulders da espriyle, "almost. now i'm hoping to start a lesbian relationship with lily on the show. alyson hannigan is foxy!" diye cevap veriyor.

yuh yani ki ne yuh!!! habere bakın bir de "maxim dergisine şuh (!) pozlar veren, kadanalı oyuncu, lezbiyen bir ilişkiye başlayacağımı sanıyorum. diyerek önemli bir sırrı ifşa etti." size haber yaptıranı da sizi ingilizce biliyorsunuz diye işe alanı da tebrik ediyorum!!

bir cümleyi bile doğru çevirip haber yapamayan adamlar gidip wikileaks'ten metinleri nasıl çeviriyorlar gerçekten çok merak ediyorum. hani üşenmeyip baksak demek ki neler neler çıkar!!
  • milliyet'in değil, milliyet internet'in kurbanı olmuş dizi. son dakika kategorisinde yer alanları internet servisi hazırlıyor. ve evet, robin'i canlandıran cobie gayet geyik yapmış röportajda. lily'le lezbiyen bir ilişkiye başlaması? yok artık, di mi?

ama ya başlarsa bir şekil?

wikileaks belgeleriyle ilgilenenler genelde dış haberler (dünya) servisi oluyor. bunu da bu vesileyle belirtelim. sapla samanı karıştırmayalım.
  • merak edenler için 6x11 bölümü "the mermaid theory" 6 aralıkta yayınlanacakmış. 29 kasımı boş geçince benim gibi noluyoruz diyen varsa, üzülmesin.
  • düşük reytingler nedeniyle yayından kaldırılan kaliteli dizi. 6 aralık, 13 aralık ve 20 aralıkta 3 bölüm daha yayınlanıp, 4 ocakta 1 saatlik finaliyle ekrana veda edecekmiş.
  • yayın hayatına en azından mayısa kadar devam edecek dizi. bu sezon sonlanacağı söyleniyor ama evet.
  • yayın hayatına bilgisayarlara indirilmiş bölümlerle sonsuza dek devam edecek dizi. bir başkası için (bkz: coupling).
hesabın var mı? giriş yap