aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün
  • askerde gece nöbetinde dinlediğinizde insana 2 misli damage veren bir parçadır, sanki bütün dünya uyuyor da tek siz ayaktaymışsınız hissi verir, ortam bulanıklaşır slow motion bir hal alır.
    devriye arabasının ışığı gözünüze vurunca, anca etkisinden kurtulursunuz.
  • ilk fragmanı yayınlanmış olan bir başka kıyamet konulu netflix filmi. 13 temmuz'da netflix üzerinden izlenebilecek.
  • netfilx şirket olarak film işinden gerçekten anlamıyor o kadar parayı bayılıyorlar ama filmlere özen göstermiyorlar. bu filminde başlangıcı fena değil konusu ilgi çekçi merak unsuru var ama açık seçik söylüyorum filmin sonu bok gibi ve sorulara hiç cevap vermiyor bu şekilde bir filmi piyasaya sürmek bence özentisiz olmak demektir.
  • son dönemdeki sayısız sikimsonik netflix filmlerinden biri daha. ben yandım siz yanmayın.
  • bir insan bir filmi izlememeyi ne kadar önerebilirse o kadar öneriyorum. sonuna kadar çok iyi, filmi bi tek sonunda me olacak diye izliyorsunuz, sonunda bi bok olmuyor.
  • hayatımda izlediğim en kötü film (1/10) o bir puanı da, filmin ilk 10 dakikasının çok da kötü olmaması nedeniyle veriyorum.
  • senarist de bilmiyormuş how it ends
  • interstellar nasıl başlamışın filmi bu.

bir kahraman, bir uzaylı saldırısı, bir dünya savaşı bekleyin siz. hep öyle büyük bir güç, üç beş sıradan insan sayesinde bu muazzam olay çözülür falan filan bekleyin. ben şahsen olayların böyle olmasını daha mantıklı buluyorum.
  • film akış olarak fena değil fakat anlamsızca alınan kararlar saçma sapan tepkiler sinir bozuyor. sonu kelimelerle anlatılamayacak kadar kötü. çok emek harcandığı belli fakat olmamış. bu filmden bahsederken interstellar'ın adını anmak şirk koşmak gibi.