şükela:  tümü | bugün soru sor
 • nasıl daha önce başlık açılmadığını merak ettiğim, hastalık yapan bir youtube kanalı.

  bu elemanın videoları, bütün espri kaynağını absürtlükten almakta ve hayatımızı kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır. en ünlü olayı, yumurta kırmasıdır. yaptığı işlerin %90'ına yumurta kırmazsa olmaz.

  ne diyor lan bu? dediğinizi duyar gibi olduğumdan, alttaki videolara göz atmanızı şiddetle tavsiye etmekteyim.

  nasıl kravat bağlanır?

  nasıl spagetti yapılır?

  nasıl pizza yapılır?
 • hastalıklı videolar silsilesidir.
 • youtube da sapırsaçma videolar yayınlayan ama ilginç bir şekilde bağımlılık yaratan bir kanal.ilk videosu olan "how to pick a umbrella" size kanalın genel içeriği hakkında bir bilgi verebilir,bu videoyu izledikten sonra muhtemelen sırayla diğerlerini de izleyeceksiniz.son birkaç aydır yemek tarifi adı altında birsürü yiyecek/içeceği yumruk,tekme ve bilimum teknikleriyle sağa sola saçıyor ve oldukça da çok ilgi çekiyor.bakalım bu "smash the food" olayını bırakıp farklı bir konsepte ne zaman geçecek,zira bu biraz kabak tadı vermeye başladı artık.
 • dünya üzerinde izlediğim en aptal video serisi olabilir.
 • sanırım tüm videolarını izledim ve en beğendiğim şudur;
  http://www.youtube.com/…st=uur4s1de9j4dhzzyxmltsmag
  (bkz: işsizlik)
 • komik olanın ne olduğu konusunda izaha muhtaç video serisi. sövmeden ancak bunu diyebiliyorum.
 • gulunesi mi aglanasi mi bir turlu karar veremedigim sacma sapan video serisi.
 • amerikan salaklığının nerelere ulaştığını gözler önüne seren, ne komik ne de anlamlı olan video serisi.
  hazırlayanın, izleyenlerin ve komik bulanların aptallıkları birbirleriyle yarışır ölçülerdedir.
 • manyak oğlu manyak bir insan evladının hazırladığı, gülmekten karnıma ağrılar sokmasına rağmen tam olarak nesini komik bulduğumu anlayamadığım videolar silsilesi. 4chan mizahına aşinalığımdandır herhalde, böyle absürt şeylerde tam olarak nedir beni güldüren bilemiyorum ancak gözlerimden yaşlar getirmeyi başarıyor.

  özellikle sinirli halleri kamera hareketleriyle çok iyi bütünleşiyor herifin. karakter çözümlemesi bile yapabilir bu hayvanata bu işlerden anlayan birileri zira bu manyaklığı seri haline getirip ısrarla devam ettiren bir şahıs ve o şahsın yarattığı karakter ciddi ciddi sorunlu demektir. ben anlamam bu işlerden, o yüzden abimizin çatır çutur en alakasız yerlere yumurta patlatışlarına ve sinirinin doruklarındayken birdenbire sakinleşip ortama alakasız bir malzeme getirişlerine falan gülmeyi tercih ediyorum.

  tabii olaya "ulan millet açlıkla boğuşuyor şu ibnetorun yaptığına bak" şeklinde bakanların afrika'ya, o da olmadı mahallesindeki fakir bir aileye yardımlarını dört gözle beklemekteyiz. "nimet" diye bir kavram var kafanızda ama sadece "nimet ulan o, ona öyle yapılır mı?" diye artislik yapabilmeniz için var amına koyim.

  neyse sonuç olarak 4chan mizahına aşina olmayanlar izlemesin, izlerse de saçma sapan yorumlar yapacağına o değerli vaktini dünyadaki açlığı ve sefaleti azaltmaya çalışarak harcasın derim.
 • yumurta nasıl patlatılır videosu dışındakiler zaman ''israf''ı olan kişi.