şükela:  tümü | bugün
 • lily collins ve alison brie gibi oyuncuları kadrosunda bulunduran komedi filmi. yönetmen christian ditter. vizyon tarihi 12 şubat 2016.

  edit: lily collins yerine başrole dakota johnson gelmiş. leslie mann, rebel wilson, filmin diğer başrol oyuncuları.
 • rebel wilson zillisinin piyasa yapacağı 2016 model komedi filmi. doğaüstü güçleriyle şişman kadın oyuncu kontanjanını işgal eden melissa mccarthy'nin canına okumasını umuyoruz.
 • fragmanı çok eğlenceli görünüyor
 • fragmanına bakılırsa; 2013 tarihli the heat filmindeki melissa mccarthy'nin sandra bullock'a baskın çıkıp yapımı yüklenmesi gibi; rebel wilson'ın da dakota johnson'a baskın çıkıp filmi tek başına götürme olasılığının pek muhtemel gözüktüğü 2016 yapımı komedi filmidir.
 • dört gözle bekledim, bu film çıktı mı çıkmadı mı bir bilgiye ulaşamıyorum internette hangi sinemalarda var olduğuna dair
 • bekar olmanın bir doğru yolu var, bir yanlış yolu ve bir de… alice var. ve robin. lucy. meg. tom. ken. david. josh. ve george. new york şehri; ister aşk bağlantısı, ister bir macera ister ikisinin arasında bir şey olsun, doğru eşleşmeyi arayan eğlence peşinde çok sayıda insanla doludur. ve gece geç saatte buluşmalar, kışkırtıcı cep mesajları ve bir gecelik ilişkiler arasında bir yerde, tüm bu bekarların ortak yönü, aşkın tanımının sürekli evrim geçirdiği bir dünyada nasıl bekar olunacağını —ve nasıl dehşet eğlenileceğini— öğrenmeye duydukları ihtiyaçtır. asla uyumayan şehirde birileriyle geceyi geçirmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

  eğer bekar olarak eğlenmiyorsan,
  bunu doğru yapmıyorsun demektir.

  new york şehrinde bekar olmak nasıldır? ya da londra’da, los angeles’ta, münih’te, miami’de ya da arada bir yerde? bu günlerde, gerek büyük gerek küçük şehirlerde, kızlar gecesi, bekarlar barı, online randevu ve apps üzerinden —romantizmin olmadığı— bir gecelik ilişkiler yaşanan gece hayatı tavan yapmış durumda. günümüz bekarları illa bay veya bayan doğru’yu aramıyorlar; ya da hüzünlerini bekar evlerinde yasa boğularak geçirmiyorlar. “how to be single/bekar yaşam kılavuzu” tüm bu insanların bekar yaşam tarzını nasıl akla hayale gelmeyecek çılgınlıklarla sonuna kadar yaşadıklarını anlatan bir komedi.

  ayrılmak berbat bir şey, ama biliyor musun daha kötüsü ne?
  new york’ta bir geceyi ziyan etmek.
 • --- spoiler ---

  hayatinin erkegini arayan ve ancak bu yolla mutlu olan,tamamlanmis hisseden kadinlari goz onune seren alice,karakterin dramatik yolculugu olarak tanimlanan bu filmik degisim surecinde hayatina yeni erkekler katarak tamamlanmayi denerken aslinda eksildigini hisseden bir kadin.hayatina yeni giren her erkekte benliginde yeni bir degisime adapte olur,ne eski svgilisine doner,ne de yeni birini bulur,goz goze geldigi bir gun batimiyla mutlu olmanin ben onemli durum oldugunu anlar.
  --- spoiler ---

  aslinda bu kadar cok sey yazilacak bir film degil belki ama,son zamanlarda butunlenme hissiyatimi dindirebilen bir film oldu.
 • haftasonu birkaç kız arkadaş toplanıp gidilebilecek eğlenceli bir film gibi duruyor.
 • pek komik bulmadığım, izlerken sıkıldığım film.