• hbo'nun 14 şubat 2010'da başlayacak yeni dizisi.
  • new york'ta hayatta kalma temalı yeni hbo ürünü..

http://www.youtube.com/watch?v=pw4v0r2n0im
  • entourage'ın new york'ta geçeni... bir de karakterler daha fakir...
  • en buyuk ozelligi aynen entourage'da oldugu gibi karakterleri benimsemeniz. oyle bir csi miami tadinda ahim sahim olaylar olmuyor her bolumde. herifler kendi islerini kurmaya calisiyor, takintili olduklari eski kiz arkadaslari falan var, bi mafya bozuntusu dolasiyor ortalikta. ama misal baslarina iyi bir sey geldiginde sizde kocaman gulumsuyorsunuz. zevkle izliyorum.
  • bir arkadaşımın yerlere göklere sığdıramadığı dizi.hadi bakalım.
  • (bkz: rasta monsta)
  • soundtrack için (bkz: aloe blacc - i need a dollar)
  • entourage seven, californication seven bunu da sevdi, hastasi oldu.. ulan bende twentysomething'im, bende new york'da yasiyorum, bende gotu kurtarma derdindeyim, bende de aynen bir gorunup bir kaybolan, her gorundugunde hayati bok eden bir eski sevgili var. neden julie yok ulan teselli icin.. bana desin birak baltimore'u, alabamaya gitmezsem terbiyesizim..
  • how to make it in london versiyonunu da hararetle bekliyoruz.
  • episode 8'in ardından hbo'nun sitesinde başka yayınlanacak bölümü görünmeyen dizi. halbuki ısınmıştım buna ben.

kendisi hakkında az biraz bilgi verecek olursak, iki iyi arkadaşın (ben & cam) hayatlarını kazanma yolunda hayallerinin peşinden koşmasının hikayesi diyebiliriz. samimi bir havada geçmekte. dizi karakterleriyle birlikte sevinme, onların canını sıkan şeye üzülme gibi tepkiler verdirtebiliyor izleyene.

--- spoiler ---

dizinin asıl karakteri ben'in sorunlu bir aşk hayatı var. hala sevdiği eski kız arkadaşı zengin bir otelciyle beraber, atlatmaya çalışıyor o da bu travmayı. başka kızları deniyor filan. az önce 7. bölümü bitirdim, aha da yeni bi kız buldu ben derken, eski sevgilisini kendi evinin merdivenlerine oturmuş onu beklerken buldu. neyse, çalınan t-shirtlerin acısının üstüne iyi oldu sanırım.

--- spoiler ---

devamlı hareketli bir yaşam var dizide. güzel yani. izleyin derim devamı çekilirse...
hesabın var mı? giriş yap