şükela:  tümü | bugün
  • senaryosuna dair çok ilginç fikirlerim olan film

şöyle ki hıçkıdık ve sarışın manitası evlenecek, ayrıca türünün son örneğinin dişsiz olmadığı anlaşılacak ve bence bayağı güzel bir gecenin öfkesi bulacaklar. sonra ikisi mutlu mesut yaşayıp bi sürü küçük yavru gecenin öfkesi göreceğiz. he bunlar dışında ne olur derseniz onu da sizin ve senaristlerin hayal gücüne bırakayım dedim.*
  • iple çektiğim filmdir. bir kaza bela gelmeden izlesem bari.
  • 2018 yılında çıkacak film.
    shrek ve toy story'den sonra en fazla sempati duyduğum seri bu oldu merakla bekliyorum.
  • küçük dişsiz oyuncaklarıyla oynayarak beklediğim filmdir.
  • gösterime giriş tarihi 2019 yazıyor, arayı çok açtılar, neyse ki ben ilk 2 filmi yeni izledim. ikisi de inanılmaz güzel animasyonlardı.
  • serinin son animasyonu. fragmanı gelmiş
    youtube
  • (bkz: ejderhan nasıl 3'lü tren yapar)

geleneksel eksileme şenlikleri başlamıştır.
  • senaryosunu ilk kez okuduğunda steven spielberg'in ağlamış olduğu film. bunun için senaryo yazarı dean deblois'e tebrik ve teşekkür mektubu atmıştır.

https://twitter.com/…tus/916351187796013056/photo/2
  • anime sevmeyen ben bile çok severim bu seriyi. merakla bekliyoruz
  • - sırf hikayeyi devam ettirmek için daha önce kimsenin bilmediği mistik/gizemli bir yeni mekan ekle (lan benzer bir şey ikinci filmde de vardı ama, çocuk annesini buluyodu vs. neyse) check

- ana karakterlerden birine bir kız arkadaş bul (bkz: ice age) check

kabul etmek gerek filmler hem critical hem de commercial olarak bu kadar başarılı olunca devamını çekmemek aptallık olur bir stüdyo açısından. john wick 3'ün gelmesine kızmıyorsak buna da kızmamak gerek. ve konu olarak da yeni bir yer, yeni bir karakter/love interest ve yeni bir çatışma/kötü karakter dışında gidebilecek pek bir yer yok, tabii bu eleştirilemez anlamına gelmiyor.

sonunun ice age'den çok toy story gibi olmasını umarım...