şükela:  tümü | bugün
 • yaklaşık 2 yıl önce tanıştığım hosting hizmeti sağlayıcım.

  nasıl bir sistem uyguluyorlar bilmiyorum ama uptime oranlarını çok yüksek seviyede tutabiliyorlar. hatta bu ay türkiye'nin uptime oranı en yüksek hosting sitesi seçilmiş. 10gb alan ve 30gb alanı 4 $'a verebilen bir hosting şirketinden genelde bir eksiklik bekliyor insan ama ben 2 yıldır görmedim. geçen hafta benim hatam sebebiyle siteyi bozdum, sabaha karşı saat 5'te mesaj attım, tam 7 dakika sonra sitemi kendi yedeklerinden geri yükleyip sorunsuz şekilde en son haliyle yeniden teslim ettiler.

  (bkz: yok artık lebron james)

  linki de veriyim tam olsun madem; http://www.hozzt.com/

  (bkz: ukteydim doldum)

  edit: artık tüm limitleri kaldırmış, limitsiz alan, limitsiz bandwidth yıllık 50 dolarmış, bir de domain ücretsizmiş. hele hele.
 • (bkz: hozzt.com)
 • artık limitleri de kaldırmışlar. hala 100mb, 200mb veren hosting şirketlerinin aksine limitsiz alan ve bandwidth'i yıllık 50$'a veriyorlarmış. 2 yıldan fazladır f1grid.com bir dakika kesilmedi. helal olsun. ilk dergi denememi 110mb.com gibi yerlerde yaptığımı düşününce nereden nereye diyorum :/
 • inanılmaz bir destek anlayışları var. inanılmaz diyorum ama olması gerektiği gibi aslında. diğer şirketlere göre "inanılmaz" oluyor. çok hızlı bir şekilde sorunlarınızla ilgilenip, çözüyorlar. gecenin 2'sinde çözdüler mesela dün bir sorunumu.

  sonunda hizmet sektöründeki bir şirket bazı şeyleri anlamış.

  çok memnunum kendierinden. umarım kaliteyi düşürmezler. herkese gözü kapalı öneriyorum.

  teşekkürler dove.
 • ücretsiz olarak sosyal sorumluluk projelerini barındırma sözü veren firma.

  http://www.hozzt.com/sosyal.php
 • her kimlerse şahane adamlar. birkaç günlük bir deneme hesabı açtılar sağolsunlar. soruyorum, zorluyorum, deniyorum bana mısın demiyorlar. yıllardır sektörün içerisindeyim yaşayacağım en güzel hosting deneyimi bu olabilirmiş gibi duruyor. ufaktan taşınma harekatına başladım. hatta onun için bile koşturuyorlar, yardımcı oluyorlar. "ya taşıyacağım ama şimdi 2gb dosya var, evdeki adsl ile bunun uploadı bitmek bilmez bik bik bik" diye üşendiğimde biz hallederiz deyip onu bile hallettiler. sayelerinde dibine kadar gömüldüğüm daha.net bataklığından kurtulacağım gibi görünüyor. bakalım.
 • her ayın farklı zamanlarında farklı kampanyalar yapan şirket. "ücretsiz domain" kampanyası bazen ay içerisinde birkaç kez olabildiği gibi, 2 kat bandwidth, 3 kat cpu, ücretsiz arama motoru kaydı gibi kampanyalar ayın farklı zamanlarında tekrarlanabiliyor birkaç yıldır.

  hizmet almadan kalitesi hakkında yorum yapmak yerine, hizmet alıp fikir beyan etmek daha mantıklı bence.
 • eğer hosting hizmeti alacaksanız ve korkunuz "sorun çıktığında anında destek verirler mi?" ise bu firma sorunuzun cevabı arkadaş.

  en ufak bir sorunda gece gündüz, cumartesi, pazar fark etmeden ne zaman çağrı açsanız en fazla 10 dakika içerisinde destek vermeye başlıyorlar. (10 dakika abartı çünkü şu ana kadar 10 dakika bulmadı)

  reklam falan yapmıyorum adamlar gerçekten anında destek veriyor. inşallah hiç bozmazlar.
 • yaklaşık 21 saattir sitelerimizi geri döndüremeyen, hayatımda gördüğüm en yeteneksiz, en umursamaz çalışanlara sahip hosting firmasıdır. host edemez.

  derhal kurtulacağız, aman diyeyim aklınızı çelen olursa kaçın bu insanlardan.

  kaldı ki serverimiz var ayda 180 tl ödüyoruz, bize bunu yapıyorlarsa, paylaşımlı server kullananlara neler yaparlar.