şükela:  tümü | bugün
485 entry daha
  • bu markanın hp probook 450 g6 i7 16 gb 512 ssd olan görgüsüz herif modelini kullanıyorum 1 yıldır, gerçekten orta segment windows 10 iş bilgisayarı budur arkadaş. klavyesinin aşırı rahatlığına hiç girmeyeceğim. sadece mat değil parlak ekran kullanması gerekiyor ekranı parlak olarak düzenlerse piyasada notebook falan bırakmaz herkes hp probook bilgisayara geçer. macbook almaya param çıkışmadığı bir dönem almıştım gerçekten çok memnunum ama kesinlikle windows 10 kötü bir işletim sistemi ssd falan hikaye sistemin kronik bir problemi var çok fazla şişiyor. onun dışında kesinlikle probook serisi bence olmuş.
  • bir laptoplarıyla alakalı teknik bilgi almak için çağrı merkezlerini aradığım marka. whatsapp destek hatları varmış. telefon konuşmalarını pek sevmediğim için wp destek hattını tuşladım. sms ile wp sohbeti bağlantısı gönderiyorlar. mesajı yazdıktan 7 dakika sonra cevabını aldım, arkadaş bayağı ilgiliydi. hem hızlıydı hem de link - fotoğraf vs derdinizi kolayca anlatabiliyorsunuz. tavsiye ederim.

çok da zor değil işte reklam yapmak. güzel hizmet verilince reklam kendiliğinden oluşuyor.
20 entry daha