• yukaridaki sikayetlerin dogru olmadigini dusunuyorum

https://www.vatanbilgisayar.com/…mx250-2gb-w10.html
    gittim bugun bunu aldim 5bin liraya indirime girmis 6binden gerci ben de indirime girmesini bekliyordum.
    goruldugu gibi ssd mevcut ve bilgisayar 4-5 saniyede aciliyor, bence muazzam bir sure. oyun oynama gibi bir planim yok. yalniz bir miktar sesli ondan haberiniz olsun. ama arka planda muzik dinleyecekseniz o sesi duymazsiniz. alali daha bir bucuk saat oluyor. allah kazasiz belasiz kullanmayi nasil etsin. umarim istedigim gibi 4 sene goturur beni.
    edit: kullandikca editleyip sizi bilgilendirecegim.
    edit2:gece ortam aşırı sessiz olduğu için bir miktar sesli gelmişti, gündüz ortamın sesinden dolayı herhangi bir problem olmadı
  • laptop olarak probook’ları fıstık gibi olan marka. ısınmaz, her parçası kolay sökülür, upgrade edilir, müdahalesi kolaydır ve en önemlisi dayanıklıdır. pavillion gibi standart kullanıcı tipi ürünleri ise casper ayarında. ısınır, ısıya bağlı anakart arızası benim bildiğim windows vista döneminden beri kroniktir, malzeme kalitesi yerlerdedir. sony vaio ve toshiba iyiydi laptop piyasasında, ikisi de çekildi. kala kala hp ile casper gibi jenerik ürüne marka basıp iteleyen lenovo’ya kaldık amk. sonra niye apple fanboy oldun...

ha bi de o tırt pavillion’lar sökmeye çalışırken elinde kalır genelde, al-kullanama-çöpe at şeklinde tasarlanmış.
  • hep problemli
  • garanti hizmeti güzel olan marka. aynı yazıcıdan altı tane aldik hepsinde çeşitli sıkıntılar yaşadık ama garantinin hakkını verdiler gerekli desteği sağladılar.
  • kulakiçi kulaklıkları değişen firma. çok güzellerdi 2-3 sene öncesine kadar alabiliyordum. şimdi hiçbir yerde bulamıyorum. hem çok güzel hem de fiyat olarak uygundu. neden değiştirdiniz *. yeniden getirin lütfen.. *
  • (bkz: xerox) tarafından satın alınma teklifini reddetmiş teknoloji firması.

sebep olarak da xerox'un zaten bissürü borcu var, bizim borçlarla beraber nasıl ödeyecekler, ödeyemezler batarlar gibi bir açıklama yapmışlar. bence çok mantıklı.
  • hayatımda ilk kez bir firma sorunumu çözmek için geçen bizi aradınız ama hat kesilmiş iş yarıda kalmış o sebeple belki derdiniz devam ediyordur bir daha arayalım diye düşünerek az önce tekrar aradılar.

ben ki dsmart kullanmış, vodafone kullanmış, garanti bankasını kullanmış bir müşteriyim. milyon tane şikayet kaydı bıraktım insan yerine bile koymadılar artık dedim ki boşver. hepsinde üyeliğimi sonlandırdım.

hp...

abi siz gerçekten kralsınız.ufak bir olay belki olması gereken birşey bu yaptığınız ama benim çok büyük takdirimi kazandınız. helal be valla helal.
  • laptop olarak bir iki tane kullandım. tasarim basarili oluyor genellikle ama şarj ve sarj kablosu konusunda cok sikintilar yasadigim bilgisayar markasi.
  • (bkz: #99930815)
  • garanti hizmetinin neresinin güzel olduğunu anlamadığım marka. laptobun ekranında beyaz leke oluştu ve garanti kapsamında servise yolladım. aldığım cevap şu şekilde idi;

"hp kuralları gereğince laptop ekranları garanti kapsamına girmemektedir. 800tl karşılığında ekranınızı yenileyebiliriz."

ee kardeşim ne anlamı kaldı garantinin? zaten laptop boşta bile elektrik süpürgesi gibi ses çıkararak çalışıyor. yaptık bir hata yıllardır kullanıyoruz işte...
hesabın var mı? giriş yap