şükela:  tümü | bugün
 • hp tarafından duyurulan windows 10 mobile işletim sistemli akıllı telefon.

  4 gb ram, 32gb + 200gb'a kadar arttırılabilir hafıza, snapdragon 820, retina tarayıcı gibi özellikleriyle platformun iddialı cihazlarından biri olacak.
 • özellikleri şu şekilde olacak gibi görünüyor
  qualcomm snapdragon 820 eight-core processor
  *4 gb ram
  *6inç ekran 2560×1440
  *16-megapixel arka kamera; 8-megapixel ön
  *iris tarayıcı
  *parmak izi okuyucu
  *dual-sım
  *ön tarafta hoparlör
  *microsd card 2 tb a kadar
  *cat 6 lte, 2×2 802.11ac wifi
  *usb-c
  *5 pin konnektör , kredi kartı okuyucularına bağlamak için
  *ıp67 and mıl-std-810-g suya toza 1,2 metre üzerinden düşmelere dayanıklı.
 • içindeki işletim sisteminden dolayı çöp olan telefon. halbuki buna android koyup satsaydı hp paraya para demezdi.

  muhtemelen microsoft bana telefon üret bende sana laptoplarına koyacağın windowslar için lisans parası almayayım dedi. zira başka açıklaması yok.
 • continuum çok güzel bir fikir, inceliğin vasıf sayıldığı günümüz mobil teknolojilerine nazaran çok daha yaratıcı, işe yarayan(henüz ofis ve outlook uygulamaları upscale edilse de) bir düşünce. umuyorum ki surface phone ile bu aparatlara gerek kalmadan monitöre bağlayıp desktop applarımızı kullanabiliriz. windows 10 mağazasında uygulama yok evet ama bu platformu çöp olarak nitelendirmek yanlış.
 • giderek genişleyen windows 10 mobile ekosisteminin en yeni ve bugüne kadar duyurulanlar arasındaki en güçlü üyesi.
  microsoft babamın şirketi değil ama madem ki bu meretleri kullanıyoruz ne kadar çok seçeneğimiz olursa elde edeceğimiz fayda o kadar artar. android de olsun ios da olsun hatta başkaları da olsun. çöp v.s gibi nitelemeler çocukça. bir windows phone kullanıcısı olarak bu sistemden oldukça memnunum. ayrıca hp ve microsoft bir konuda bir araya gelmişlerse oradan çıkacak ürün çöp olmaz komik olmayınız.
  kısaca bu yaz dengeler değişecek matmazel.
 • herkes gider mersin'e, hp gider tersine. zaten az olan ve piyasa payı giderek daralan wp işletim sistemli telefonları düşününce hp'nin bu telefonunun ölü doğduğunu düşünüyorum. donanımıyla güçlü bu telefon android ile gelseydi kendine yer bulabilirdi.
 • android aynı anda hem pc hem telefon olarak kullanılabilseydi eminim android ile gelirdi ama maalesef.
 • continuum özelliğiyle birlikte; telefon işlevini görmeye devam ederken, bağladığınız ekranda, hp'nin özel yazılımı sayesinde sanal bir işletim sistemi göreviyle bilgisayar olarak kullanılacak alet.

  güçlü donanımıyla; hem telefon, hem bilgisayar.
 • eski blackberry kullanıcılarına göz dikilmiş anlaşıldığı kadarıyla. bu arada hiç windows işletim sistemli telefon kullanmamışlar saçmalıklarını başka yere yazarsa kendileri için daha iyi olur. android koysa paraya para demezmiş.

  videosu da çıktı.

  https://youtu.be/qcj8p8kx7cc