şükela:  tümü | bugün
  • hp'nin ürettiği yeni taşınabilir yazıcı.
    cep telefonundan çektiğiniz fotoğrafları 2x3 inç boyutlarda ve arkası yapışkanlı şekilde anlık olarak basmanızı sağlıyor.
    şöyle bir şey
  • oldukça sevimli taşınabilir yazıcı. baskı hızı ve kalitesi açısından beklediğimden daha iyi. tabi çekilen fotoğrafın kalitesine de bağlı.

henüz türkiye'de satışı başlamadı ama sürekli fotoğraf çeken biri olmamama rağmen bende olsun isterdim.

her yazıcı gibi kendisi makul bir fiyattayken sarf malzemesi bu işi pahalılaştıran kısım (bu bölüm aşağıda düzeltilecektir) . kartuşsuz yazıcı olduğu için aslında tek sarf malzemesi kağıdı 'zink*' diye özel bir fotoğraf kağıdı; arkası yapışkanlı. makinede mürekkep olmadığı için aslında fotoğraflarda rengi sağlayan asıl materyal bu kağıt.

bölüm düzeltme: tekrar baktım aklımda yanlış kalmış 20'li zink aldığında 9,99$. şimdi tl kurunu düşünmezsek tanesi 50 cent. bana uygun geldi. türkiye fiyatı 30 adet için 60 lira.

makinenin kendisi 129$, daha önce türkiye'ye gelmiş cep yazıcılarına yakınsıyor. türkiye satış fiyatını farklı olacaktır tabi ama 300 civarı olacağını öngörebiliriz. `:bi şeyler öngördüm çok heyecanlandım bakalım kaç olacak` gerçi daha geleceği yok da, hani gelirse.
  • 5 x 7,6 boyutlarında fotoğraf basımı yapabilen makine.

d&r da satışına 499 tl den başlanmış durumda ve 20 'li fotoğraf kağıdı da 49 tl den satışta.

alınır mı? neden olmasın fakat fotoğraf boyutunun yaklaşık kredi kartı boyutunda olduğunu düşünürsek, bu büyük bir dezavantaj gibi duruyor.
  • çıkardığı fotoğrafın boyutu biraz daha büyük olsa hiç düşünmeden alacağım makine. bir de mavisini yapın şu meretin