şükela:  tümü | bugün
  • muhafazakar mahalleye kendini ermeni diye yutturan markan esayan prototipi.
  • (bkz: kim bu)
  • kanaatimce kurgusal bir karakter. gerçek kişi ve kurumlarla ilişkisi olmayan, sözde ermeni akp kalemşörü.
  • boğaziçi üniversitesiymiş, akademisyenmiş, twitter paylaşımları dışında hemen hemen hiçbir bilgi yok internette.

sonuç: %99 ihtimalle kurgusal troll twitter karakteri. ciddiye almayınız.
  • (bkz: çok afedersiniz ermeni)

şaka lan şaka bir troll.

sözde boğaziçinde akedemisyen ama boun akedemisyen listesinde adı yok sallayacan bari bulunamayacak bir şey sallasaydın.
  • utanmadan sıkılmadan hrant dink'in adı ve resmi ile yalakalık yapan, algı kasan troll.

alt tarafı yapacağın iktidara yalakalık, siyasal islamın değirmenine su taşımak, algı oluşturmak... aç padişah resimli, 15 temmuzlu, reisli bayraklı bir hesap, yardır git?

hangi sebeple sokak ortasında sırtından vurulan hrant dink'i günlük, anlık çıkarlara, küçük hesaplara alet ediyorsunuz?

(bkz: #76774917)
  • içinde bulunduğu duruma çok üzüldüğüm troll, şöyle ki:

adam ben ermeniyim ama size sadık bir milletiz, arslan osmanlı kaplan osmanlı diye kitleyi memnun edecek tweetler atıyor, yine ak parti tabanından gelen yanıtlar şöyle:

- bize hikaye okuma, siz osmanlı'yı arkadan vurdunuz, hain ermeniler!

bunların bir troll ofisi vardır diye düşünüyorum, zannımca o ofiste en fazla üzerine gidilen ve dalga geçilen bu hesabı yöneten kardeştir.

- olm hayrullah bak yine sana küfrediyorlar:):):)

- yaa off sıkıldım ama yaa, şu sağlam maaş olmasa çekilecek dert değil. neyse sümeyra hadi nargile içmeye gidelim.

- ayy şahane olur yaa, dur şalımı yapayım geliyorum. ikindiyi kıldın mı sen?

- puhahahahahahahahaha, ne ikindisi kızım yaa, hadi çıkalım!