şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'nin en iyi en vizyonlu kırtasiyesi. aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. sahibi yeliz hanım da kırtasiye ile iç içe büyüyen ve kırtasiyeye gönül vermiş biri. instagram hesabı da bulunmaktadır. ordan alışveriş yapamazsınız ama online sitesi üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. yalnız storyleri bağımlılık yapabilir. her sabah uyanınca ilk işim storylerini izlemek oluyor.
  • 26 eylül 2017 günü internet sitesinden alışveriş yapanlara tutara bakılmaksızın steelpen ice dolma kalem (piyasa değeri 40-45 tl) hediye edeceğini instagram hikayesinde bildirmiş kırtasiye firması. sanırım markayı kullanan sahte satıcılar var bunu engellemek için gerçek satıcıyı göstermek istiyorlar. bu kampanya ile kendilerinden ilk alışverişimi yapmış bulunmaktayım. böyle güzel kampanyalar yaparlarsa alışverişler devam eder tabi ki.
  • hs kırtasiye kalitedir. başta sahibi yeliz hanım olmak üzere tüm çalışanları kibar, anlayışlı ve yardımseverdirler. mağazaya gittiğinizde size yolunacak tavuk gözüyle bakmazlar, sizi misafirleri gibi ağırlarlar.

istanbul'da bu kadar büyük, bu kadar fazla çeşite sahip bir kırtasiyeye ben denk gelmedim. mağazadaki her ürün özenle seçildiği için raflarda kalitesiz ürün yok. bu ürünü alsam iyi midir, diye düşünmezsiniz. düşüneceğiniz tek şey bütçeniz ve zevkinize neyin hitap edeceği olur.

ben bir dolmakalem aşığıyım. dolmakalem, mürekkep ve uyumlu defter bu üçünü bir arada bulmak zordur. hs'de bulabilirsiniz. yeliz hanım bu konuya son derece hakimdir. her türlü bilgilendirmeyi severek yapıyor. birçok genç insanı dolmakalem kullanmaya özendirdiği için, kendisine burdan teşekkür ediyorum.

bu güzel kırtasiye ıspartakule - bizim evler 6 çarşıda. internet adresi
  • türkiyenin istisnasız en iyi kırtasiyesidir. sahibi yeliz hanım bu işte deniz derya bir bilgiye sahiptir. dolma kalem konusunda özellikle oldukça bilgilidir. insanda her anlattığı kalemi alma isteği uyandırıyor. storyleri bağımlılık yaratıyor.

anadolu yakasının bir ucundan kalkıp, toplu taşımayla avrupa yakasının bir ucuna gidip kırtasiye gezerken bulabiliyorsunuz bir anda kendinizi.

öğretmenler gününde hediye vermek için kalem almaya gittim. yanımda yurtdışından aldığım dolma kalemimde vardı. hediye aldığım kaleme isim yazdırcaktım. benim dolma kalemimi de gösterdim. buna da yazılır mı sizce dedim. tabiki bunu da yazdıralım. kargoyla gönderelim ikisinide dedi. ne kargo ücreti istedi ne ordan almadığım halde diğer kaleme yazma ücreti istedi.

internetten genelde kırtasiye ürünleri ve kitap çok alırım. ama bu güne kadar ne bir hediye ne bir güzel not gördüm siparişlerimde. (reklam amaçlı kitap ayraçları hariç)
    hs'den ne zaman sipariş versem her birinde mutlaka güzel bir not güzel bir hediye gönderiyorlar. ilkinde aldığım zımbadan daha kullanışlı zımba göndermişlerdi. kendi aldığımı kullanmıyorum bile hediye gönderilen daha işlevsel. ikinci siparişimde dolma kalemlerime ek hediye safinaz dolma kalem göndermişler. çantamdan hiç çıkarmıyorum. inanılmaz seviyorum :)

velhasıl fiyat-performans açısından güzel ve kaliteli ürünler almak istiyorsanız hs'den gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
  • gördüğüm en mükemmel kırtasiye. her konuda yardımcı, vizyonlu, işini seven insanların yönettiği yerler istisnasız böyle oluyor. tek eksikleri ankara’da değil de istanbul’da olmaları.