şükela:  tümü | bugün
  • hotbit.io'nun kendi kripto para birimidir. hotbit borsasına entegre edilmiş hotmine platformunun 21 ağustos'ta tamamen açıldığında mining yaparak para kazanmak isteyenlere htb ve belli oranda htm hold ettiğinde %5-%10-%15-%20-%25 şeklinde hold miktarına bağlı olarak değişen daha fazla mining yapabilecek. bu da piyasadan htb çekeceği için doğal olarak fiyatını arttıracak. şuan sadece ico fiyatının %20 üstünde. ilerde cet token gibi 20-30x yapma olasılığını göz önüne alarak yatırım yaptım. *ytd

hotbit borsasına üye olup htb almak için benim ref-link hüsnü'ye tık edin; https://t.co/nrtrjnx7xx
  • hotbit.io adlı borsanın kendi tokenı olup ileride oldukça değer kazanmasını bekliyorum. şu an için ico fiyatının biraz üstünde ve kendisi tıpkı coinex borsasının kendi tokenı olan cet gibi hızlı bir yükseliş yapabilir. hotbit.io hali hazırda asyada gittikçe popülerleşmekte, boğa döneminde popülerliği daha da artacaktır.
    bir diğer nokta da henüz coinmarketcap'da değil, bu yüzden çoğu kişinin gözünden kaçmış durumda, bu nedenle henüz kimsenin bilmediği gizli bir hazineye yatırım yapmışız gibi hissediyorum. bu bir yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte, size ancak şu tavsiyeyi yapabilirim;
    bu projeyi inceleyin dostlarım tren gerçekten güzel görünüyor ve kaçmadan türk yatırımcıların bir şekilde yakalaması lazım gibi hissediyorum.
  • şurada hakkında güzel bir bilgilendirme (flood) olan hotbit borsasının kendi coin'i. bir bakmakta fayda var.

teşekkürler hirozaki ;)
  • hotbit.io borsasına ait coin.

aynı zaman da twitter fenomenlerinden hirozaki faraday'ın tavsiyesi üzerine 2 günde %20 üzeri kazandırmış coin'dir.

uzun zamandır boğa sezonunu bekleyen bir piyasa da bu coine yatırım yapanların kısa vadede çok çarpanlı kazançlar sağlayacağını düşünüyorum.

ytd.
  • hotbit.io borsasına ait olan bir coin olduğunu ve avantajlı gözüken yanlarını dün yazmıştım. şimdiden %25 %30 arası artış göstermiş kendileri. bunun sadece başlangıç olduğunu düşünüyorum.
  • iki gözümün çiçeği.

şu sıkıntılı piyasa da bile dünden beri %50 kazandırmıştır.

trene atlamak için geç kalınmamıştır.

ytd.
  • hirozaki faraday adlı kardeşimizin dün duyurduğu hotbit borsasının token'i kendisi. dünden beri neredeyse %70 kazanç getirdi ancak 21 ağustos'ta borsanın hotmine platformunda mining başlayacağı ve htb holderlarına 2 çeşit bonus vereceği için daha da değerlenmesi olası görünüyor.
    borsanın vereceği bonuslar da şu şekilde olacak.
    1. mining bonusu. mining yaparken htb tutanlara tuttukları miktara göre %5, %15 ve %20 oranında çarpan bonusu verecekler. yani hediye miktarını 1 ile çarpmak yerine 1.05 veya 1.20 ile çarpacaklar.
    2. transaction bonusları: bir gün önce havuzda biriken transaction fee'lerinin toplamının %10'unu elinde tutanlara dağıtacak.

önü açık görünüyor bekleyip görmek lazım. burada yazılanlar bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi değildir.
  • şöyle bi 1500 2000 satoshiye yükseldikten sonraki düzeltmelerde fomocular tarafından kötülenmeye başlayacak olan hotbit borsasının kendi tokenidir. benim beklentim minimum 1400 1500 dolaylarıdır. 1000 satoshiden sonra kademeli olarak satıp en son elimde 10.000 kadar htb tutacağım. hotmining'den gelecek olan bonusları merak ettiğim için de bir süre madenciliğini deneyeceğim.

ayrıca millet olarak uzak doğululardan önce çullandığımız için harika memnun oldum. bundan sonrasında yapacak olduğum şey arkaya yaslanıp seyretmek olacak. hallelujah.
  • yeni popülerleşmeye başlayan token.htb holding yapana elindeki htb ye göre 5% 10%
    20% değerinde htm token verecek borsadır.ayrıca htb ile btc eth etc alıp satabileceğiniz için yeni bnb olma yolunda ilerliyor.ayrıca site minerları çekmek için mining sistemi kurmuş.kendiniz girip bir göz atın derim.mining test de 3 gün kaldı yanılmıorsam.

link
    https://bit.ly/2vqst1s

bu linkten sadece kaç kişi üye olmuş onu görüyorum o kadar.
  • birçok türk yatırımcıyı terste bırakarak sert düşüşler yaşayan token. tepeden alanların belli bir süre beklemesi gerekecek. zararda olanlara allah sabır versin diyorum. yine de bir borsa coininin bu kadar ucuz olması pek karşılaşılan bir durum olmamakla beraber ilerleyen dönemlerde güzel yerlere gelebileceğini öngörüyorum.