şükela:  tümü | bugün
  • htc'nin wp8 işletim sistemli yeni telefonu. görünüşüyle özellikleriyle on numara telefon. valla hastası oldum çok seksi.

http://shiftdelete.net/…hakkinda-her-sey-40022.html
  • kullananı yok mu diye merak ettiğim telefon. hani olsada yorumlarını alsaydık dediğim telefondur ayrıca.
  • htc'nin düşük seviye windows phone 8 telefonu.

http://www.htc.com/tr/smartphones/htc-wp-8s/

abisi 8x'ten başlıca ayrılan yönlerine gelirsek

önce eksiler:

-daha düşük ram (1gb vs 512 mb)
    -daha düşük işlemci (dualcore 1500mhz vs dualcore 1000mhz)
    -daha düşük ekran çözünürlüğü (720x1280 vs 480x800)
    -daha kötü kamera (8mp vs 5mp)
    -daha küçük ekran boyutu (4.3" vs 4")
    -daha düşük dahili hafıza (16gb vs 4gb)
    -nfc mevcut değil

artıları ise:

-fm radyo mevcut
    -arttıralabilir hafıza var (micro sd)
    -değişebilen alt panel

kasa olarak 8x ile benzer kasa kullanıyor. henüz türkiye piyasasında yok. ancak, çıkınca da fiyat olarak 8x'e tercih edilebilecek bir rakam ile gelmeliler. yoksa one x ve one s'nin yaşadığını yaşar htc.
  • bu htc mal arkadaş.

niye böyle dediğimi şu linke baktıktan sonra anlarsınız: http://www.gsmarena.com/…dphone1=2957&idphone2=5000

nasıl hemen hemen aynı dimi ikisi de. şimdi release tarihlerine bakalım, üç sene fark var. tam üç sene. ulan üç sene önce yaptığın telefonu bi daha niye piyasaya sürüyosun? nasıl bir kafa bu nasıl bir pazarlama stratejisi anlayabilen anlatsın.

ayrıca eklemek gerektir ki, htc hd2 android ile kullanılabiliyor ve gerçekten çok iyi performans alınabiliyor: (bkz: #31368911)

8s için böyle bir olay var mı bilemiyorum.

soru basit: elimdeki hd2'yi bırakıp ne diye bunu alayım?
  • kasa tasarımı olarak 8x ten çok daha güzel olan.
  • dun kullanmaya başladığım, instagram uygulaması olmayan telefon.

edit: android değilmiş, cahillik terk. bunun üzerinden egosunu tatmin edenlere selamlar, bilmemek değil öğrenmemek ayıp deyip mesaj atma nezaketinde bulunan güzel ve kişiliği oturmuş insanlara teşekkürler.
  • kendisi android sistemine degil windows phone 8 sistemine sahiptir.

her ne kadar nefret etsemde bu kalibi kullanmaktan, mal paratoneri olmus an itibari. bir boku kullaniyorsunuz bari en basit seylerinden anlayin.
  • fiyat avantajı göz önüne alınarak lumia 820 yerine tercih edilebilir. üstelik tasarım olarak da cazip fakat nokia'ya kıyasla nispeten daha düşük işlemci ve ram var. umarım windows mobile phone 8 alternatifleri artar.
  • windows phoneların en ele avuca geleni ama ön tarafında kamerası yok. siktirin gidin efendim afedersin. kuzen çocuklarını artık böyle görüyoruz biz.
  • geçtiğimiz ay eşime aldığım telefon. zaten eşimin derdi, telefon internete rahat girsinki alışveriş sitelerinde dolaşsın, paylaşımlar rahat olsun, telefon şık olsun ve işletim sistemi de daha önce kullanmadığımız bir sistem olduğu için merak da uyandırdı, keşfetmek keyifli olacaktı. gayet memnun şu an. tek rahatsız eden konu uygulama pazarının biraz yetersiz olması, (o da apple ve androide göre) ama gün geçtikçe uygulama sayısının arttığını görüyoruz. neyse bunlar windows phone8'in sıkıntıları.
    telefonun alt panelinin değişiyor olması güzel, bizimki şu an beyaz ama mavisi de çok şık duruyor.
    telefonunda çok ayrıntı özellikler istemeyenler için gayet uygun.
    geri tuşunun titreşimini de kapatabilseydik iyi olurdu.