şükela:  tümü | bugün
 • 1400 liraya iphone 4s alınabilir bunun yerine 1000 olsaydıda iphone 4 alınırdı herhalde icatlara saygı biraz lütfen.

  (bkz: iphone)
 • fiyat/performansı oldukça başarılı bir telefon. 5.5" lik dev ekranıyla süper bir görüntü sağlıyor.
  13mp kamerası ve önde de 5mp kamerası olması avantaj.

  çok memnum, 1400 liraya iphone 4s alıp paranızı çöpe atacağınıza bunu alın.
 • apple'ın yavaşlığından ve küçük ekranından gına geldiği *için iphone 5'e yükselmek yerine daha büyük ekran telefon almış olmak istediğimden tercih ettiğim ve gerçekten şahane hızlı ve iyi bir performans sunan telefonum. ama elden çıkarıcam.
  kullandığım tüm telefonlar içinde kasası en adi olan telefon. samsung da apple da kullandım ancak samsung da her ne kadar plastik olsa da sıkı ve yekpare katı bir duruşu var kasalarının. htc'nin bu telefonu elinizde çakma bir telefon tutuyormuşsunuz hissi veriyor. ufacık bir basınç ile (iki parmak ile birazcık sıkıştırınca mesela ya da hızla yürürken elinizde tutuyorken) sağında solundan kıpır kıpır bir şeyler sürekli oynuyormuş hissi veriyor. ki bu sağlam değilmiş gibi bir illüzyon yaratıp kullanım zevkini düşürüyor.
  performans ve teknik tüm diğer özellikleri kesinlikle çok iyi onu tekrar belirteyim ancak yukarıdaki neden tek başına değiştirmem için nedenim olacak.
  iphone bir daha asla. samsung s4 bekle beni.

  edit: samsung galaxy s5 aldı.
 • 279 entry daha

  teknik servisine para kazandırmak için bozuk telefonlar piyasaya süren( oğluma aldığım oyuncak telefon daha uzun ömürlü :) çağrı merkezindeki yetersizler ile de müşteriye telefon bozdurtmayı adet edinmiş, ortaya hiç bir ispat sürmeden, kendi kendine hatanın kendisinden kaynaklanmadığını düşünen 1500 e telefon + 250den üç defa tamir parası alsam iphone samsung fiyatlarına ulaşabilirim diye bir pazarlama finans stratejileri olduğunu düşündüğüm teknoloji şeysi..

  bu arada model htc 816 g
  bunu satan vodafone'nun da amk...

  aldığımızın ertesi günü bozuldu pişmanlık o derece...