şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: htc evo one)
 • htc nin birdahaki amiral gemisi. htc butterfly in avrupaya gelmemessinin yarattigi hayal kirikligini bak daha guzel yapacagiz gibi birseyle telafi etmeye calisiyorlar. htc m7 nin sizan birkac ozelligi 1.7 qualcom s4 islemci 1080p cozunurluk 4.7 inch ekran(butterfly, droid dna dan kucuk) telefonun subat ayinda cikmasi sense 5 ve android 4.2 kullanmasi bekleniyor.
 • ne zaman bi telefon almaya niyetlensem htc yeni bir telefon çıkarma arefesinde oluyor. baktığın zaman güzelde telefonlar üretiyor. genelde özellikleri hoşuma da gidiyor ama çıkardığı amiral gemisinin ömrünün 3 olması ve dolayısı ile moddasını geçmesi bunun sonucunda güncelleme almaması insanı düşündürüyor. ayrıca htc telefonlarında batarya büyük problem. sense arayüzü ister istemez şarjı çok harcıyor. kapatıp başka bir arayüz kullansak bu defa telefonun hiç bir özelliği kalmıyor.

  bu çıkaracakları telefonda çok iyi özelliklere sahip olacak gibi duruyor. en azından 2 sene önce aldığım diz üstü bilgisayarım ile aynı özelliklere sahip gibi. hatta daha iyisi.

  yeni telefon alacaklar için bulunmaz nimet olacaktır ama ne zamana kadar?

  htc bu telefonu çıkardıktan 2 ay sonra plus adını verdiği yeni telefonu tanıtıp, arkasından bir başka modeli hazırlayıp, bu telefona tüm desteği kesene kadar.

  son olarak tanım yapalım. batarya performansı yerlerde olan bir telefon olacaktır.

  (bkz: bir telefon çöplüğü olarak htc)
 • şekli şemali gün yüzüne çıkmasa da 2 gb ram, 13 megapiksel kamera, 2300 mah batarya gibi teknik özellikleri olması beklenen telefon.
 • şekli şemali gün yüzüne çıkmış.. biraz iphone 5, biraz blackberry z10 olmuş.

  http://www.unwiredview.com/…e-of-the-2013-flagship/
 • son çıkan görselleri bir öncekilerden farklı. http://www.donanimhaber.com/…orsel-ortaya-cikti.htm
 • 19 şubatta duyurulacağını düşündüğüm telefon.
 • 8 martta satisi yapilacagi dusunulen telefon.
 • tasarımıyla herhangi bir ortalığın anasını ağlatacağı yoktur, zira blackberry z10'un kopyası olmuş. yazık..

  blackberry z10 : http://blog.phoneslimited.co.uk/…erry-z10-white.jpg
  htc one : http://www.blogcdn.com/…2013/02/2-11-2013htcone.jpg
 • tekrar inceledim de, aslında arkasını öne koymak suretiyle iphone'a daha çok benziyor z10'dan..

  http://gadgetsteria.com/…/09/iphone5-white-1400.jpg

  eğer ki bir tasarımın "ortalığın anasını ağlatacağını" iddia ediyorsanız, buna karşı çıkanları problemle itham etmek yerine hiç olmazsa orjinal özelliklerini sıralayınız. 4.2" ekrana ufacık 4.7" ekrana kocaman diyecek kadar saçmalamak mesela savunmanızın altında fanatizm boyutuna varan bir hırs var demektir, veya arkası gözükmeyen bir cihaza "metalik gibi görünüyor" demek yerine bi z10 falan elle bari de karşılaştırman sağlıklı olsun, di mi?

  ortada bir problem varsa, o da bir telefonu fanatizm boyutunda savunurken saygısızlığın dibine vurabilip küçülme cesaretindedir. yazık..