şükela:  tümü | bugün
 • htc'nin 16 mayıs 2017'de tanıtacağını duyurduğu yeni telefonu (fılagşip). çerçevesine ekledikleri sensörlere atıf yaptıkları reklam filmide şu şekilde;
 • tasarım olarak yine sınıfta kalmış. bir markanın sonuna yaklaşıyoruz gibi.
 • androidci olarak ios geçmemek için ümidim, iphone 7 ile karşılaştırılmasını iple çekiyorum.
 • selfie çekmeye yeni ve tutacak bir olay geliştirmişler. biliyorsunuz telefonlarda selfie çekerken bazen "orta tuşa basacağım" diye zor anlar yaşanıyor. htc bu olay üstünde düşünmüş ve telefonun yanlarına "sıkma sensörü" geliştirmiş. böylece yanlardan telefonu hafifçe sıkınca selfie çekiyorsunuz. güzel bir düşünce ama...

  htc kullanan kaldı mı ya?
 • malesef olmamıştır.
  kim ne yapsın sıkma sensörünü allah aşkına. hadi donanıma eyvallah da ya o tasarım nedir amk. janjanlı tasarımı ve pavyon ışıklarını anımsatan renkleri ile arka tarafı. tam rezalet.
  sanırım 3.5 mm kulaklık girişi de yok. umarım batarsın htc. m7 den sonra bu kadar düşebiliyorsan umarım batarsın.
 • 2008'den bu yana htc kullanıyorum.
  desire hd, one x, one m7, m8, m9 ve yolun sonu!
  3,5 mm kulaklık girişinden vazgeçmek,
  lansmanda dahi adam gibi çalışamayan bir sıkma sensörü teknolojisi,
  liquid surface diye ifade edilen ve kadın telefonu çizgisinde bir tasarım,
  arka yüzeyde adeta parmak izi mıknatısı gibi bir malzeme,
  tüm markalar deli gibi ekran / kasa oranı peşindeyken bu atılıma ihtiyaç duymamak,
  firma olarak batmaya ant içmiş gibiler. isteseler bundan daha kötü bir telefon yapamazlardı.
  kendimi samsung'un emin kollarına bırakıyor ve htc'ye r.ı.p. diyorum.
 • tasarımcısının kör olduğunu düşünüyorum. sanırım sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapılmış bir telefon. allah aşkına o nasıl bir çirkinliktir. kulaklık girişinin kaldırılmasını anlıyorum, çünkü noise cancelling için telefonun dört mikrofonundan gelen bilginin kulaklığa aktarılması gerekiyor. apple gibi haybeye kaldırmamışlar yani. üstte ve altta öne bakan iki muhteşem hoparlör tasarımını, alttakini aşağıya bakacak şekilde çevirerek, 10'da zaten rezil ettiler. hala bu aptal konfigürasyonda ısrar etmelerini gerçekten anlayamıyorum. ayrıca o renkler ne yahu? yılbaşı süsü diye ağaca mı asacağız telefonu?
 • abd de 649 dolara ön satışa sunulmuş telefondur
 • ortalama teknik özelliklerin yanında çok fazla numarası olmayan yeni teknolojiler* barındıran, tasarım olarak gerçekten ucuz görünen htc'nin yeni amiral gemsi.
 • gayet olmuş hatta baya da güzel olmuş telefon. her anlamda piyasadaki en yetenekli telefon. ekran kasa oranı fanteziniz yoksa tasarımı da gayet güzel. millet kafayı yiyor, kullananlar telefona bayılıp öve öve bitiremezken bizim i phone 6 kullanan kamil ve samsung j7 kullanan mehmet telefona bok atıyor. eline aldın mı yok, kullandın mı yok, kullananları bari izledin mi? yok. bir bok bilmeden uzmanmış gibi uzaktan sallamak bizim milletin ata sporu gerçi.

  telefonun getirdiği yenilikler çok. beni epey etkiledi. gıdım gıdım özellik ekleyenlere domalmak hoşunuza gitmiyorsa ve ortamcı marka bebelerinden değilseniz alınabilecek bir telefon. kronik sorun falan da çıkmazsa benim favori telefonum kendisi, ilk htc telefonum da olabilir.