şükela:  tümü | bugün soru sor
  • htc aksesuar türkiye adı altında satış yapan web sitesi. uzak durunuz. yolladıkları pil beşinci sınıf çakma olup şarj tutmamıştır.

ürünü, ödediğim kargo parasına rağmen karşı ödemeli gönderdiler bir de utanmadan.
  • üye olduğunuz zaman, mehmet çalışkan adlı bir kişinin üyelik bilgilerini sabit olarak getiren site.. mehmet çalışkan sitenin sahibi olmalı.
  • ebay'de 2.13 dolardan satılan bataryaya 112.45 tl çeken sitemsi.
  • ekşideki yorumları okumadan kılıf siparişi verdim.siparişten yaklaşık 1 saat sonra aradılar , elimizde o rengi yok şu şu var dediler , saat 5e yaklaşmasına rağmen kargoya'da verildi ürün , ilk izlenim gayet olumlu ürün gelince bu entryi güncelleyeceğim.
  • piyasa değeri $149 olan beats tour kulaklıkları 89 liraya satan ve ürünlerinin orijinal olduğunu iddia eden online alışveriş sitesi.
  • (bkz: imza mobil)
    (bkz: htc aksesuar)

- resmiyette htc markasıyla alakaları yoktur, fakat tam tersini ve de orjinal ürün sattıklarını söylerler. yanı söyle düşünün "apple web tr" alan adi müsait diyelim, ben bu alan adını satın alıp sutyen de satabilirim limon da. ürünler htc türkiye garantili ürünler degiller
    (htc müşteri hizmetlerinden bu konu hakkında teyit alabilirsiniz)

- cayma hakkınızı kullandığınızda ürün bedelinin 10 gün içinde tarafınıza iade edileceğini belirtirler, fakat iade etmezler. muhtesem bir müşteri hizmetleri görevlisi vardır "bilmiyorum napabilirim" tarzında çözümler getirmektedir. sonrasında da telefona çıkmazlar
    buradan benzer şikayetleri görebilirsiniz