şükela:  tümü | bugün
  • bu site sazan müşteri avında olup piyasanın altında fiyatlama ile benim gibi saf tüketicileri çekip ardından satışı yaptıkları ürünleri kişilere ulaştıracaklarını söyledikleri günde para iadesi yaparak ürünün tedariğini yapamayacaklarını söyleyen bir sitedir.
    sitede yazan uygun ücretli ürünleri kimseye sattıkları yok inanmayın.
    aman boş yere alışveriş yapmayın ben yandım siz yanmayın. sitesinden alışveriş yapanlara ayın 30 .gününe kadar bize sipariş verilen ürünler bir sonraki ayın 5. gününe kadar size teslim edilecektir deyip bekletip ardından ürünün teslim edileceği gün kartınıza iade yapıyoruz ürünün teminde (bkz: payu) sisteminde bir hata olduğu için para transferlerini yapamadık payu yüzünden paranızı iade ediyoruz diyecek rahat bir site. 0850 220 67 57 nolu telefondan arayıp konuşabildiğiniz birkaç müşteri temsilcisine sahipler. aman uzak durun zaman ve para kaybı yaşayacağınız bir işletmedir. paramı iade ettiklerini söylediler bakalım 3 iş gününde umarım geçer hesabıma.

(bkz: www.cimricuzdann.com)

edit: para kartıma iade edildi sistemde kart seçeneğini kaldırıp sadece havale /eft kabul ediyorlar . çok param olsa bir havale ile denerdim ama.güven vermiyor cimricüzdann.
  • (bkz: sazann avi)
  • (bkz: başlık açayım derken çığır açmak)

https:// falan ne gerek vardı?
  • ahhh sevgili sözlükdaş; neden erken açmazsın şu başlığı? aynı şey benim de başıma geldi. 29 haziranda sipariş ettiğim ürün için 6 temmuzda benzer sebeplerle temin edemeyip kartınıza iade ettik dediler ama an itibarıyla (12 temmuz) henüz bankaya iade talebi ulaşmamış. bakalım parayı kurtarabilecek miyiz? kısaca 3 kuruşluk kâr için bulaşılmaması gereken site.
    edit: para iadesi yapıldı. ancak fikrim yine de aynı; bilindik sitelerden başkasına bulaşmamak.