şükela:  tümü | bugün
  • 5 arka kameraya sahip olacakmış, deniliyor...
  • satış fiyatı 30.000 lira olması beklenen telefon.

(bkz: yersen)

30 değil de heralde bi’ 10 olur. araba parası derdim ama bisiklet parası artık.

zira mate 20 pro 7200 lira civarı. silkkksen vermem. ama kamerası çok iyi. kamera için telefon alır mıyım? silkkkksen almam.

yakında huawei bitecek. ticari savaşların mahkumu olacak. köşedeki telefoncuda tamire vereceksiniz. ibineler!

belki de apple öyle olur. bilemiyorum altan.
  • çıksa da alsak dedirten telefon modeli.
  • henüz çıkmamış olan telefondur.

hoş çıksa da beklenen özelliklerle en az 10-12 bin lira bir fiyatı olur ve bir telefona-her ne kadar özellikleri hoşuma gitse de- bu parayı vermek canımı sıkar sanırım.
  • 5 kamera olayından ziyade kamerasında sıvı lens teknolojisinin kullanılma olasılığı olduğu söylenen telefon modeli. eğer olurda öyle birşey olursa telefon pazarı bana göre çok yeni ve farklı gelişmelere doğru yönelir. kameralardaki optik zoom artık güncel bir teknoloji olmaktan çıkar daha ince telefonlar gelmeye başlar diye düşünüyorum.

sıvı lens nedir diye soranlara kendi bildiğimce basit bir açıklama yapayım. bildiğimiz geleneksel lensler yerine geçecek bir sıvı sayesinde, kamera içindeki sıvıya voltaj verildiğinde odaklama ve yakınlaştırma yapılabilmesine olanak sağlayan bir teknoloji.

hadi bakalım bekliyoruz.
  • çıkmasını dört gözle beklediğim telefondur. şimdiden beklenti yüksek.
  • arkaya beş kamera koyarak, kullanıcılarına mobese muamelesi yapan markanın yeni amiral gemi modeli.
    (bkz: işin bokunu çıkarmak)
  • google ve diger abd $irketlerinin uygulamalarinin olmayi$iyla gudik kalacak bir telefon. yatirim tavsiyesi degildir anlayacaginiz...

donanimhaber’in ilgili videosu: https://youtube.com/watch?v=6k7eijesrkc
  • aşağıdaki görsel eğer doğruysa arka tasarımı çok şık olacak gibi.

https://teknoseyir.com/…2019/09/fbbb515d7e02c60.jpg
  • arka kapak tasarımı indüksiyon ocak gibi olan telefon. 2020 model telefonlar tasarım manasında epey kötü olacak.