şükela:  tümü | bugün
 • huawei p20 serisinin en üst modeli olacak yeni bayrak* gemisi telefon.

  27 mart tarihinde paris'te düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılacağı açıklandı.
  899 euro gibi uçuk bir fiyattan satışa sunulacağı söyleniyor. ve markanın son amiral gemileri gibi bu modelde de bir adet "porsche design/edition" modeli üretilecek. tahminimce bu model en az 1500 euro üzerinde bir fiyata sahip olacak.

  2017 sonlarında satışa sunulan mate 10 porsche design modeli, 1400 euro fiyatıyla hâlâ dünyanın en pahalı seri üretilen telefonu unvanını koruyor.
 • tasarım olarak iphone x e benzeyecegi konuşuluyor fakat onun gibi deneysel bir cihaz olarak kalmayacağı da kesin.

  apple yenilik isteyenlere alin size yenilik diye tasarımı dışında birçok eksi yanı bulunan bir telefon üretti. huawei p20 pro'nun çok daha kaliteli bir telefon olacağını düşünüyorum. huawei şu an rakipleri samsung ve apple'dan geride olduğu bir konu yok. kamera olsun, işlemci olsun, ekran kalitesi olsun vs vs.

  bu telefon, rekabeti bambaşka bir noktaya taşıyacak. bana da uzun süredir kullandığım ve en az 1 sene daha kullanma planım olan htc 10 u sattiracak gibi görünüyor. 27 martı merakla bekliyorum.
 • leica markalı 3 kamera ile çıkacak, fakat 3. kamera ne işe yarayacak belli değil. telefon henüz resmi olarak tanıtılmadan hakkında dslr killer, yok bilmem ne killer diye yorumlar yapılmaya başlandı bile. tabi iki böyle bir şey doğru olmayacaktır, ama söz konusu 3. kameranın ne işe yaradığı ve fotoğraf kalitesini ne şekilde etkileyeceği merak konusu.

  benim tahminim, birleşik modül kameralardan bir tanesi renkli diğer ise siyah beyaz sensöre sahip olacak, üçüncü kamera ise tele lens ile zoom yaparken kalite kaybı azaltsın gibisinden bir etkisi olacaktır diye düşünüyorum.

  resmi olmayan özelliklerine şuradan göz atabilirsiniz: http://alve.al/2fhtiqu