şükela:  tümü | bugün
  • p30 pro'ya göre daha yeni teknoloji 48 megapiksellik bir kameraya ve şimdiye kadar bir telefon kamerasında yer alan en büyük flaşa sahip olacak gibi görünen, muhtemelen 2020 mart ayında tanıtılacak ve dxomark testlerinde yine en yüksek puanı alacak olan telefon.
  • hakkinda harmony os ile gelecegine dair soylentiler olan telefon
  • ayrıca pe (premium edition) versiyonu da beklenen telefon modeli.

seramik kaplama ve 5 arka kamera ile, p20 pro kullanıcı olarak merakla bekliyor; türk pazar müşterisi olarak hasretle gözlerinden öpüyorum. hala p30pro 7bin lira iken, iphone 11 pro max fiyatıyla bizlere iç çektireceği aşikar.

yurtdışında bir aylık asgari ücretten düşük fiyata satılabilecek cihaz, biz devletin sorumsuz harcamalarını finanse edelim diye yaklaşık 5 aylık asgari ücrete eşit olacak. biliyorum artık klişe bir yakarış. acı ama gerçek.
  • yakında çıktığı zaman yine deprem etkisi yaratacak makina
  • p30 efsanesini devralacak model olur kendileri
  • 26 mart'ta lansmanı yapılacakmış. 5g ile gelmesi bekleniyormuş.

haber
  • google hizmetleri olmadığı için ne kadar canavar olursa olsun çok satmayacak telefon modelidir.

p30 pro modelinin tasarımını gerçekten çok beğenmiştim ama p40'ta biraz saçmalamışlar gibi geldi*.

haber

sızan görüntü
  • saf android ile gelecek istediğin programı oyunu kullanabileceksin
  • mate 30 serisinin kader arkadaşı olacaktır, efsane özelliklere sahip bir telefon olsa bile google servisleri yok bir kere. en azından ben almam. ha çinde efsane satar ama çin dışında sıkıntı.