şükela:  tümü | bugün
 • kulaklıkların kralı. aslanım benim asaletin yeter be.
  arkadaşlar ben sağlam bir dinleyiciyim. öyle sizler gibi yolda yürürken, metroda vs müzik dinlemiyorum.
  motora bindiğimde kaskın içinde hem dış rüzgar sesini kesecek hem de 200+km hızda bile müziği kaliteli duyabileceğim bir bluetooth kulaklık arıyordum. bir çok kulaklık denedim. philips'in aynı modelleri 5 para etmez.
  şöyle bir problemim var ki kulak kanalına giren kulaklıklardan nefret ediyorum. boğuluyormuş gibi hissediyorum onlarla ve gereksiz bir basınç.
  bu kulaklık ise yapısı gereği kulağı çok iyi kavrıyor ve hiç acıtmıyor. üstelik kulakta durmak için kulak kanalına ihtiyaç duymuyor bu nedenle normalden farklı bir yapısı var.
  kulak kanalının dışına tutunuyor sadece. bu sayede sizi hiç rahatsız etmiyor fakat kulağınızdan mümkün değil düşmüyor.
  ses kalitesi gerçekten muazzam. ilk taktığım gün motor üzerinde çok güzel şeyler yaşattı. tüm yolculuk boyunca çok kaliteli müzikler dinledim. sanki kaskın içinde 5+1 sistem vardı.
  bassları ayrı güzel, mid ve tiz ayrı güzel.
  spor yaparken çok rahat kullanabiliyorsunuz ve su geçirmez.
  şarjı 1 günü çok rahat tamamlıyor, kullanmadığım zamanlar kendini beklemeye alıyor bu sayede bataryasını tasarruflu kullanıyor.

  benden tavsiye arkadaşlar. bu kulaklık efsane.

  edit: white-noise konusuna açıklık getirmek istedim.
  lütfen ürünü aldıysanız ve mutluysanız okumayın keza verdiğim bu bilgiyi okursanız aynı "himym" yer alan bu durumu yaşayacaksınız:
  https://www.youtube.com/watch?v=6m22ctdr-uk

  ben uyarımı yaptım... hala okumak istediğine emin misin? günah benden gitti.
  farkı anlamak için "kapalı + açık not connected + açık ve connected" testleri yaptım ve görüşlerim;
  - kulaklık ilk açılırken 2-3 saniyelik white noise geliyor ve bağlantı sağlandığı zaman noise kesiliyor.
  -bir video açtığımda ses başlamadan hemen önce 1 saniye white noise duyuyorum daha sonra kesiliyor.
  -sadece video'yu ilk durdurduğum zaman 2 saniye yüksek + 2 saniye düşük olmak üzere 2 kademe white-noise duyuyorum ilki daha yüksek, ikincisi daha düşük ve kademe 2'nin hemen ardından 'tık' sesi geliyor çok düşük seviyede ve noise kesiliyor. sanırım bunun sebebi speaker'lardaki gerilimin power-saving amacı ile bir anahtar ile sonlandırılması olabilir tamamen tahmin :)
  -google map gibi uygulamalardan ara sıra ses geldiğinde; başlangıç ve sonunda white noise duyuyorum. sanırım bunun sebebi cihazın batarya kullanım süresini uzatmak için hoparlör ile batarya bağlantısı arasındaki anahtarı sadece ses geldiği zaman açıyor olması. sanırım ayrıca bu nedenle çoğu zaman google map'de "sola dönün" yerine "la dönün' şeklinde duyuyorum. sürekli bir ses akışı olmadığı zaman bu nedenle white-noise olması imkansız oluyor cihazda ama aynı zamanda bu anahtarlama yüzünden her başlangıç ve bitişte white noise sorunu yaşıyoruz.

  bu cihazda yer alan tek sorundur. fakat kullanımı etkileyen ve insanı üzen bir sorun değil.
  noise ses yüksekliği kulaklığı çıkarmak isteyeceğiniz kadar fazla değil ve çok uzun sürelerden bahsetmiyoruz 1-2 saniye.
  alıştıktan sonra fark etmiyorsunuz çoğu zaman.
 • f/p urunu bi kulaklik.

  2 gundur kullaniyorum

  oncelikle profesyonel bi dinleyici degilim onu soyliyim. nasil olunuyosa artik.

  ses kalitesi normal bi insan icin guzel.

  disaridan sesi kesiyor belli bi seviyenin ustunde ama bu seviye zararli olur.

  disari ses verme orani biraz fazla bence.

  4 ayri kulaklik aparati var o yuzden kulaga uyumlu oluyor ve dusmuyor.

  sarjini ben tum gun dinlememe ragmen bitiremedim. baya iyi bence

  alabilirsiniz yani hos urun
 • +ses kalitesi güzel.
  +malzeme kalitesi iyi.
  +ilk kullanımda biraz ağır gibi bir his uyandırsa da aslında gayet hafif bir kulaklık.
  +kutu içerisinden 3 farklı boyutta kulak içine geçen aparat bulunuyor. kulağınıza uyan boyutu seçip kullanabilirsiniz. bu aparatların malzeme kalitesi de gayet iyi.

  -dışarı biraz fazla ses veriyor.
  -çok fazla white noise var. bir video izlerken duraklattığınız zaman kulaklığı çıkarmayınca beyniniz kaşınıyor gibi oluyor.

  dışarı ses vermesini anlayabilirim, bu durum benim için çok önemli değil. ama white noise gerçekten çok can sıkıcı. sırf bu yüzden iade etmeyi bile düşündüm.
 • kablo üzerindeki batarya ve kumanda alternatiflerine göre çok fazla büyük. bataryası kabloda değil, kulaklık kısmında olan modelleri tercih edin. ses kalitesi fena olmamakla beraber yaninda gelen kulak uçları her kulağa uygun değil. eğer şansınız yoksa kulağınizin içine tam oturmaz, dolayısıyla dışarıdan çok ses alır. bu ucuz kulaklik maceram 170 liraya alip 100 liraya satmamla sonuçlandı. ucuz alternatif olarak anker yada jabra markası tercih edilebilir.
 • ses kalitesi güzel olan, dış ortamdaki sesleri karşı tarafa rahatsız edecek kadar iletmeyen lâkin çok hantal bir yapisi olan kulaklık.
  mikrofon bölümü cok kaba ve kulagın icine giren kisim cok büyük . eğer küçük bir kulak yapınız varsa denemeden almayın, ben aldim kullanamadim
 • güzel kulaklık.bluetooth kulaklık alayım diyordum ne zamandır, önce xiaomi haylou gt1 aldım ama çok küçüklerdi, yalıtımları kötüydü, tizler çok rahatsız ediyordu ve bağımsız olduklarından biri düşse kaybolma ihtimali yüksekti, o yüzden iade edip bunu aldım.gayet güzel, ben memnunum, şarjı iyi gidiyor, basslar başarılı, dışardan az ses aldığı gibi dışarıya da az ses veriyor, kulaklıklar bağlı olduklarından düşme ihtimali az, düşse de bulunması kolay olur diye düşünüyorum.fiyat olarak da gt1'den daha ucuz, bluetooth kulaklık isteyen ama karar veremeyenlere tavsiye ederim, başarılı bir f/p ürünü.