• söylenene göre iki hafta şarjı gidiyormuş. fonksiyonlarını bilemem ama hem ölçülerini, hem de tasarımın beğendim. en azından rakiplerine göre daha önde bana göre.

ön incelemesi: https://www.youtube.com/watch?v=khd2wrc3j08
  • 1 haftadır kullandığım akıllı saat.
    +şarjı haftada 5 saat spor modu ile 1 hafta.
    +kurulum ve kullanım çok basit
    +amoled ekran efsane
    +ince tasarım, ağırlık çok iyi
    -ekstra saat arayüzleri yok
    -program yükleme özelliği yok
    buradan kendisini 10 üzerinden 8.2 puan ile uğurluyorum.
  • tasarımı ile beni çok etkilediği için aldım. 2 gün önce yeni bir güncelleme geldi. bir kaç tema daha gelmiş.
    silikon kayış ı oldukça güzel. kalp ritm ölçme kapalı 2 hafta kadar gidiyor.
    şarj etmesi diğer akıllı saatlere göre çok kolay.
  • almayı düşündüğüm, kullanan zat-ı muhteremlerin detayları yorumlarını beklediğim yeni nesil saat.
  • active versiyonuna sahip olduğum cihaz. daha önceden samsung fit 2 vardı onunla karşılaştırması şu şekilde;

artıları :
    -saat çok şık. ekranı diğer saatlere göre çok daha iyi.
    -pil ömrü , rahat 1 haftayı geçiyor.
    -sarj cihazı type-c ile çalışıyor.
    -her türlü antrenman kaydı yapabiliyor
    -fiyat performansı başarılı

eksileri :
    -uygulama yüklenmiyor (fit 2 ye bile yükleniyordu ama gerekli uygulamaların çoğu var zaten)
    -saat arayüzleri yetersiz
    -bildirimlerde fotoğraf, emotion gelirse göstermiyor
    -bildirimlere cevap verme yok (fit2 de bile hazır yanıtlardan cevap verme özelliği vardı)
    -saat menü arayüzü yuvarlak saate göre ayarlanmamış, düz sütun halinde menüsü var
    -ekran font büyüklüğü değişmiyor
    -bildirim geldiğinde ekran otomatik açılmıyor (ayarlarda da yok)
    -menu animasyonları güzel değil
    -wifi bağlantısı yok (fit 2 de, bluetooth bağlantısı kesilirse ve telefon ile saat wifi den internette bağlı iseler telefondaki bildirimler geliyordu)

bu kadar çok eksiklerine rağmen şu an memnunum.
  • yukarıdaki arkadaş zaten yeteri kadar bilgilendirme yapmış, ek olarak şunu söyleyebilirim, nabız sayma, gps, uyku takibi ıvır zıvır ne kadar özellik varsa hepsi açık, hatta hergün dakikalarca susturmadığım için titreyen alarm var, bugün şarja takalı 17. gün ve şarjı hala %13. yok böyle bir rakam
  • saat olarak alırsanız hayal kırıklığı ama fitness tracker olarak alırsanız mükemmel bir alet.

birebir rakibi fitbit versa.

şarjı tam 3 kat daha uzun gidiyor fitbitlerden. en az "uğraştıran" tracker.

ekran h a r i k a.

telefonlara su geçirmezlik koyup, fitbitlere saatlere koymuyorlardı gerizekalı gibi. allahtan o dönem bitti. 5 atm su geçirmezlik.

uygulaması uyku konusunda çok iyi. en iyisi olabilir. harvard destekli.

eksikleri: adı yanlış. kesinlikle akıllı saat değil. mesajlara cevap veremiyor, konuşamıyor, bluetooth kulaklığa bağlanamıyorsunuz. çünkü bunları yapacak devreler konursa şarji 15 gün (nabız kapalıyken 30 gün) gitmez.
  • bugün kullanmaya başladım. bir kaç güne editleyeceğim ancak şuana kadar muazzam diyebilirim.
  • saat gibi saat. bildirimler ve nabız ölçümü sürekli açık, şarj aletini nerede bıraktığımı unutuyorum.
  • çin'den nefret etmeme rağmen bir adet edindim, çok başarılı tam olarak aradığım buydu. telefonumu sürekli sessizde kullandığım ve üstümde de tutmadığım için böyle bir ürüne ihtiyacım vardı, uyku nabız ölçümleri de ekstrası oldu.

-pil süresi müthiş,
    -çok estetik,
    -çok hafif (bir önceki saatim seiko olduğu için bu çok hafif geldi)
    -type c
    -universal kayış seçenekleri...
hesabın var mı? giriş yap