şükela:  tümü | bugün
  • 2 hafta batarya ömrü, ultra ince tasarım, 3d glass ekran tasarımı. giyilebilir teknolojide çağ atlatan bir akıllı saat deneyimine hazır mısınız?

peki huawei watch gt 2'nin bilindik akıllı saatlerden farkı nedir?

*kirin a1 çipi sayesinde inanılmaz düşük güç tüketimi sağlayarak uzun ömürlü bir pil performansı sunar .

*minimalist estetik tasarımı ile stil ve inovasyonun birleşmesinin benzersiz tavrını ortaya koyar .

*3d camdan oluşan amoled ekranı, ultra ince saat gövdesi ve paslanmaz çelik kasası ile toza ve suya dayanıklılık sağlar .

*aileniz ve arkadaşlarınız ile daima iletişimde kalın! bluetooth arama özelliği sayesinde spor sırasında veya elleriniz meşgulken arama yapabilir veya alabilirsiniz.
    • huawei bütün teknoloji kanallarını mamalamı?. incelemelerde reklam yaptığını "reklam" olarak belirten üç tane dürüst kanal var.

1- hardware plus
      2- teknoseyir
      3- donanım haber

her zaman olduğu gibi her zaman reklam yapıp hiç reklam yapmıyormu? gibi görünen kanal tabii ki videonun advert olduğunu belirtmemi? :)

doğru tahmin ettiniz

shiftdelete.net.
    • ekşi sözlüğün reklam algoritmasını kişiselleştirdiğini öğrendiğimiz bir tanıtıma vesile olmuştur. nasıl olduğunu yazılımcı arkadaşlar detaylı anlatsın
    • yakın zamanda piyasaya çıkacak kirin a1 işlemcisi ile 2 hafta pil ömrü vaat eden akıllı saat.

olumlu:
      * yeni chipset.
      * saate 500 şarkıya kadar depolama olanağı.
      * saat üzerinden gelen aramalara yanıt verme özelliği.
      * 7/24 kalp ritm ölçme özelliği.
      * uyku takibi. başarılıydı, 2. versiyonu çıkmış.
      * spordan sonra detaylı firstbeat analizler.
      * dahili gps.
      * yüzme ölçme özelliği.

olumsuz:
      * kanımca sıkıcı bir menü arayüzü var. saate hiçbir şey yüklenmiyor. watchface değiştirmek bile dert. saatte herhangi bir yazılımsal problem olursa onu düzeltecek app yok.
      * sadece 15 spor destekliyor.
      * ekg çekmiyor.
      * spotify offline desteği yok.
      * genel anlamda samsung ve apple rakibi değil.

akıllı bileklikleri çirkin bulup saat formatı isteyen, akıllı bileklikten hallice olan bir akıllı saat. fiyatı geleceğini belirler diyorum.
    • türk teknoloji basınını sorgulatan saat.
    • bu saati alacak arkadaşlar için şu kadarını söyleyebilirim huawei watch gt kullanıyorum. aylardır saat arayüzleri dediğimiz watch face desteği bir sürü ülkede aktif olarak kullanılmasına rağmen ülkemiz için 8-9 ay sonra sunulmaya başlandığı gibi spotify desteği de gelmedi. yazılım ekibi kesinlikle rezalet. huawei türkiye'nin duyarsızlığı ise ayrı konu. bataryası, ekranı ve temel fonksiyonları iyi ama destek sıfıra yakın.
    • reklamlarıyla kusturan saat.
    • bu gereksize para vereceğime kolumu saat şeklinde dişlerim daha iyi.
    • saati inceledim gayet guzel fakat bu reklam yuzunden saatten de markadan da sogudum.
    • huaweinin ambargo sonucunda abd ye dik duruşunu göstermek için durmadan reklam verdiği saat.

(bkz: saat sat onurlu yaşa)(bkz: swh)
    • eksişözlük yazarlarının bilgi vermek yerine çemkirdiği başlık olmuş. reklamsa reklam. adam vermiş parasını yapıyor. sen de ver parasını o koca kafanın reklamını yap kim ne der. iki dakika bilgi okuyayım neymiş ne değilmiş diyorum, saati kullanmayı bırak eline almamış insanımsı ve bilgi sahibi olduğunu sanan yazarların ağlama duvarını okumaya zorlanıyorum. bu kadar da gerizekalı olunmaz ki artık. kullandıysan eline aldıysan yap yorumunu kardeşim. beğenirsin beğenmezsin yine sana kalmış. ama sırf bir reklam var diye sayfalarca entry girilmez ki aqmun başlığına. gerizakalı ergenler sizi.

bilgi verin bilgi! vermeyecekseniz de siktirin gidin lan burdan. fakir ekşisözlük çomarları sizi.

sizin inadınıza gidip alacağım buraya da yorum yapacağım. lan sizin inadınıza gidip huawei'de çalışacağım amq. alayınıza gıcık oldum yetti artık.