49 entry daha
  • duygulanıyor insan,
    üzülüyor da...
    bu reklamın finansörü çin'li..
    bizim yapamadıklarımızı, bize emanet edilenlere sahip çıkamadıklarımızı yapıp, söylüyorlar helal olsun adamlara ne diyeyim?
  • bu çalışmayı güzel, anlamlı bulsam da genel olarak barış manço ve şarkılarının özellikle son dönemde birçok firmaca kullanılması hiç hoşuma gitmiyor. bazı şeyler o naiflikte, orijinallikte, bilindiği haliyle kalmalı; dejenere edilip ayağa düşürülmemeli.
  • duygulandırdı
  • çocukken “çok çocuk şarkıları yapıyor yea” gibi yaşımla tezat bi cümle kurardım. çok hastası değildim yani. yaşıtlarım aksine tanıdıkça anladım değerini. çok güzel adamdı barış abimiz. artık insanların tvlerde sadece sempatik gözükmek için çocuklara yanaştığını düşününce, böyle içten, doğal, güzel adamları özlüyoruz...
  • trt'nin çekmesi gereken videoyu huawei çekmiş. vergilerimizle yaşayan televizyon kurumu ise muhtemelen 15 temmuz belgeseli veyahut miting çekmekle meşguldür.
  • barış manço çok özledik seni gerçekten, hiç aklımda yokken görüp beğendiğim aynı zamanda da hüzünlendiğim video.
  • gözümüze toz kaçıran videodur
  • gözümde bir damla yaş bırakan reklamdır. o bir damla yaşa; geride kalan çocukluğum, erken kalktığım pazar günleri, mahalle maçlarım, ilkokul yıllarım mutlu anılarla bezenmiş uzun yıllarım sığdı. teşekkürler.
  • çok hüzünlendirmiş güzel bir çalışmadır.
  • gece gece gözlerimizi yaşartan çalışmadır. bazen ne olursa olsun şanslıymışız diyebiliyoruz böyle şeyleri hatırladıkça. ne mutlu ki adam olacak çocukizleyerek büyüyen kuşaktanım. *
34 entry daha
hesabın var mı? giriş yap