şükela:  tümü | bugün soru sor
  • zamanında, "görsel güzellik (hem fiziksel hem yazılımsal), stabilite, teknik servis kalitesi gibi birçok kriterde iphone'un android dünyasındaki ikiz kardeşi bence." demiştik. piyasa tarafından da teyit edilmiş olduk.
  • huawei çöp sanan öngörüsüzleri şaşırtmıştır.
    kardeşim, önce huawei p20 pro modelini incele bakalım, şu an için en iyi kameraya sahip telefonu üreten firmadır kendileri.

edit: şu da bonus
  • network pazarına girerken de "tutunamayacakları" düşünülürken şu an dünya pazarının %60'ına hakimler. inanılmaz bir ar-ge merkezine sahipler. sırf güneş inverteri için 5bin civarında ar-ge çalışanına sahipler, telefonda ise daha fazla.

o sebeple de birinciliği hak eden markadır.

edit: tam anlamıyla dananın biri gelip "omo köndü üşlötüm süstömlörü yok" demiş. bak güzel kardeşim, orada kocaman bir açık kaynak yazılım dünyası var, adamlar onu kullanıyor. apple gibi her boku paralı ve ulaşılamaz hale getirmiyorlar. sadece kendilerine özel de değil.
  • öncelikle söyleyeyim apple kullanıyorum. apple kullanma sebeplerim tamamen işle alakalı.

huawei için çöp demek nasıl bir cahil cesareti bunu anlamadım ama. bunu söyleyen adamın bu konular hakkında bilgisi, akşamları nargile kafeye gidip elinde telefon nargile içerken instagram'a story atan adamın bilgisinden daha fazla değildir.
  • apple ne kadar çekici olsa da beni kandıramadi şimdiye kadar. huawei ram, tasarım, fiyat ve performans açısından çok daha iyi.
    her şeyi geçtim, apple'ın amerika'da çerez parasına satılırken türkiye'de ağır vergilerle satılmasına tahammül edemedigimden hiçbir zaman tercih etmedim.
    dünya değişiyor. piyasalar, gelişen dünya düzenine yönelik yeniden şekilleniyor. bu istatistik geçici bir durum degildir. doğu'nun yükselişi giderek devam edecek.
  • bu firmaların bin bir çeşidi var. en ucuzu da bu listede en pahalısı da , artık bırakında apple'ı geçsin . apple da toplasan 5-6 çeşit var ve fiyatlarıda o kadar ucuz değil. sadece türkiye için değil dünyada da bu şekildedir. rusyada apple alamayan kitle samsung veya huawei alacaktır. aynı şey diğer ülkeler içinde geçerlidir. bütün telefonların ücreti aynı olsa apple hepsinden kat be kat fazla satacaktır.
  • iphone 7 sahibi olarak bir dahaki alacağım telefonun üreticisidir. şu fiyatları elmaya veremem
  • bütün aileye huawei telefon alarak gerçekleşmesinde bizim de katkımızın bulunduğu olay.
    tasarım ve donanım olarak harika telefonlar yapıyor huawei.
    uygun fiyatının da yardımıyla ilk sıraya çıkmasını diliyorum. zira bunu hak ediyor.

düzeltme: hak etmek ayrı yazılmalı.
  • eylül ayından sonra yapılacak lansmanla birlikte bence satışları eski haline döner.
    ancak birilerinin apple geçmesi tabii ki apple kullanıcıları açısından iyi bir haber fiyatlar düşer diye umut ediyorum
  • hemen huawei alalım o zaman... şu anda koşuyorum bak...