• artık bilmeyen kalmamıştır: kendisi şudur

hublot'un ferrari için ürettiği çılgın bir tasarıma sahip bu saati alabilmek için paranızın olması yetmiyor.

'hublot mp-05 laferrari watch' alabilmeniz için 500 tane üretilen laferrari'lerden birinin sahibi olmanız gerekiyor. laferrari satın alabilmeniz için de halihazırda garajınızda en az 5 ferrari olması gerekiyor. bu da yetmiyor laferrari alabilen 500 kişi olsa da sadece 50 saat üretildiği için her 10 laferrari sahibinden biri saatin de sahibi oluyor.

ha bu arada laferrari avrupada 1 milyon türkiyede de yaklaşık 2.3 milyon euro civarında olacakmış. diyelim 2.3 milyon yani yaklaşık 7 milyon liramız var peki bu yetiyor mu? tabii ki hayır.. çünkü mp-05 almak için eksradan 322bin euro daha ödemeniz gerekiyor. hal böyle olunca insan "neyse ki fakirim amk" demekten kendini alamıyor. ölme zenginim ölme..

ayrıca iş karşıda benim, köprü trafiği falan çekilmez. istanbul'da araba dert abi. vapur en güzeli. dimi ama vapur güzel iyi ya vapur dimi söylesenize lan iyi deyin bana vapur en güzeli deyin, hemen zırt diye karşıda değil miyiz oğlum!!!
  • her 142.460.000 insanda bir görülebilen saatcik.
  • bu saatse diğerleri ne dedirtecek model.
  • biz fakirler için 149 tl ye imitasyonu çıkmış saattir.
  • facebookta dolanırken tesadüfen pazarcı edelı bir akrabamın orjinale yakın hublot(übblooou diye okunurmuş kendileri) saat fiyatı için sorun diye gönderi paylaşmış. girdim internete nedir lan bu hublot diye abi ne göreyim 971.000.000 lira nedir anasını avradını bilmem neyine ne yaptığımın yan sanayisinin ikinci el evladı...

bunu alan adamın ben beyni, beyninde beyninden.... neyse
  • bu saati almak yerine 2.el ortalama bir ferrari'yi (bkz: ferrari f430) 2 farklı renklerde alarak garajınıza koyabilirsiniz**
  • çakmasının bile fiyatı 800 lira olan saat. tasarımı zik gibi o ayrı.
  • bedava verseler alırım ama koluma takmam bu ne olm iğrenç tasarımı var.
  • instagramda imitasyonunu gördüğüm saat. şu ana kadar gördüğüm en farklı saat modeli. bence bunu almak net zevksizlik o ayrı tabii.
hesabın var mı? giriş yap