şükela:  tümü | bugün
 • artık bilmeyen kalmamıştır: kendisi şudur

  hublot'un ferrari için ürettiği çılgın bir tasarıma sahip bu saati alabilmek için paranızın olması yetmiyor.

  'hublot mp-05 laferrari watch' alabilmeniz için 500 tane üretilen laferrari'lerden birinin sahibi olmanız gerekiyor. laferrari satın alabilmeniz için de halihazırda garajınızda en az 5 ferrari olması gerekiyor. bu da yetmiyor laferrari alabilen 500 kişi olsa da sadece 50 saat üretildiği için her 10 laferrari sahibinden biri saatin de sahibi oluyor.

  ha bu arada laferrari avrupada 1 milyon türkiyede de yaklaşık 2.3 milyon euro civarında olacakmış. diyelim 2.3 milyon yani yaklaşık 7 milyon liramız var peki bu yetiyor mu? tabii ki hayır.. çünkü mp-05 almak için eksradan 322bin euro daha ödemeniz gerekiyor. hal böyle olunca insan "neyse ki fakirim amk" demekten kendini alamıyor. ölme zenginim ölme..

  ayrıca iş karşıda benim, köprü trafiği falan çekilmez. istanbul'da araba dert abi. vapur en güzeli. dimi ama vapur güzel iyi ya vapur dimi söylesenize lan iyi deyin bana vapur en güzeli deyin, hemen zırt diye karşıda değil miyiz oğlum!!!
 • her 142.460.000 insanda bir görülebilen saatcik.
 • kesinlikle manyak tasarımlı saatler arasında zirveye oynayacak türde bir şeydir. bakın iyi güzel çirkin demiyorum ama tasarımı manyakça bir şey diyorum. daha şıkları için (bkz: #51865451)
 • bu saatse diğerleri ne dedirtecek model.
 • biz fakirler için 149 tl ye imitasyonu çıkmış saattir.
 • bu saati ilk gördüğümde fiyatı neyse alacağım dedim, dört bin mi? beş bin mi? neyse biriktirir alırım maaşımı basarım demiştim. ardından fiyatını ve şartlarını öğrendim sonrası yok bende.
  imitasyonlarıda çok dandik a+++ bir replikası olursa almayı düşünüyorum.
 • bir tanıdık imitasyon saat işinde. sana da saat alalım dedi ve bir ton saat fotosunu whatsapp'tan gönderdi. tag heuer, porsche design, patek vs. o kadar saat arasında bunu seçtim. çok net de bir resim değildi ama lan öbürlerinden bir farkı olsun diyerek aldım. bendeki kırmızı kordonlu şeffaf gövdeli. gayet de tıkırında çalışıyor. power olayı ise bir kere kurdum. iş gelişi bilekten çıkıp saatlerce yatmasına rağmen hiç azalmadı. sanırım 50 gün gidiyormuş orjinalinde ama bunda ne olur orasını bilemiyeceğim.
 • facebookta dolanırken tesadüfen pazarcı edelı bir akrabamın orjinale yakın hublot(übblooou diye okunurmuş kendileri) saat fiyatı için sorun diye gönderi paylaşmış. girdim internete nedir lan bu hublot diye abi ne göreyim 971.000.000 lira nedir anasını avradını bilmem neyine ne yaptığımın yan sanayisinin ikinci el evladı...

  bunu alan adamın ben beyni, beyninde beyninden.... neyse
 • çakmasının bile fiyatı 800 lira olan saat. tasarımı zik gibi o ayrı.