şükela:  tümü | bugün
 • pazarlamaya farklı bir yaklaşım getiren inbound marketing otoritesi. şu sıralar amerika'da inbound 2014 etkinliğini düzenlemekteler.
 • ajansların ajansıdır. içerikleri oldukça kalitelidir. dünyada bu seviyede yazan çok az yer var. türkiye'de satış, pazarlama e-ticaret, seo, içerik oluşturma vs. konularda birçok ajans veya blog, hubspot'tan çevirip çevirip sitelerine içerik basmaktadır.

  hubspot bir bilgi kaynağıdır. ayrıca araçları da mevcuttur.
 • basitçe; mailing, site sayfaları ve landing page yapıp contactlarınızı rahatsız eder şekilde takip edebildiğiniz bir marketing 3rd partysidir. bir nevi modern "cookie master"dır. mailinizi açan ve sayfanıza giren kişileri cookielediğiniz anda her adımını takip edersiniz o kişinin. sonra hareketlerini izleyip "müşteriniz olacak kıvama geldi mi?" diye kontrol edersiniz ve satarsınız.

  bir çok 3rd partyle entegre çalışabilir. webinar için gotowebinar, video için wistia gibi (bunlar bizim kullandıklarımız. bunun dışında surverymonkey, wordpress ve salesforce ile de entegre çalışabiliyorlar.

  tasarım arayüzü oldukça basittir. bir çocuk bile yüzüne bakılır bir landing page yaratıp mail campaign gönderebilir.

  sitesi: hubspot
 • aylık 200 dolarlık taban ödemesiyle hafakanlar bastıran araçtır.
 • güzel ve ücretsiz bir crm uygulaması. artık ileride ihtiyaçlarımız artar da ücreti ödemeye değer görürsek paralı modülleri de alırız. marketing sales falan.

  tabii ayda $200 gibi tutarlar ödemek için ne kadar ciro yapmam gerektiği ile ilgili bir fikir var aklımda. bu da demek oluyor ki hubspot upgrade'leriyle zengin naturmort ilgilenecek, benim işim değil şu an.
 • attığım maillerin kim tarafından, ne zaman, kaç kere açıldığını gösteren özelliğini zaman zaman kişisel işlerim için de kullandığım program. bu da böyle bir itirafımdır.