• hub girişim sermayesi yatırım ortaklığı a.ş.'nin borsa istanbul'da işlem gören hisse kodu.
  • bu yıl içerisinde hisse fiyatı %668 artmış olan erken girişim yatırım şirketi. yatırım yaptığı start up ların çok değerleneceği ve cok para getireceği beklentisi bu primi yaptırdı. bu kadar yüksekten alınır mı ? zaman ile göreceğiz ama ben 3 4 tl iken almış olsam satar. gözlem yapıp sonra tekrar girerdim.
  • an itibariyle lot birim fiyatı 23 tl olan hisse. şubat sonunda 100 tl’ye dayanması bekleniyor. almayan çok pişman olacak gibi.
  • mv holding sahibi,turkcell ve kvk nın kurucusu ve ortağı murat vargıile güçlü kadroya sahip teknoloji girişim fonu. yapay zeka, ödeme sistemleri, e-ticaret, akıllı kumaş, robotik sistemler, dijital oyun, biyoteknoloji, sosyal ağlar, otomasyon, yazılım gibi alanlarda yatırım yapmakta. şirket 4 yıl içerisinde 60 startup şirketine yatırım yapılacağını açıkladı. öncelik ülkemiz olmak üzere hedef bölge avrupa. unilever, iş bankası, amazon, google, microsoft, mercedes, thy, bosch gibi güçlü iş ortaklarına sahip. iştiraklerinin kısa sürede yüksek meblağlarda yatırım almasıyla kısa sürede inanılmaz şahlanacağını düşünüyorum.

geçtiğimiz hafta dersime çalışarak yatırımda bulunduğum, ülkeme büyük katkıları eşliğinde, portföyümü şenlendireceğini düşündüğüm uzun vadeli hisse senedim.
  • an itibariyle yaklaşık 32.

bu aralar nerede borsayla ilgili bir muhabbet olsa adını en revaçta duyduğum kağıt. kimisi sikecek atacak, 3 basamaklıları görecek diyor, kimisi de alanın elinin patlar diyor. pegasus, qnb vb kağıtların tanjantlarını gördükten sonra uçmaması için bir neden yok mu göreceğiz bakalım. merakla kendisini takip ediyorum.

edit: 50'yi yaladıktan sonra 25'e indi ve ocaklar yine söndü. millet hala düzeltmedir düzeltme diyor. böyle düzeltme mi olur. fena silkeledi fena.
  • an itibariyle 37 lira olan hisse 1.80 liradan buraya gelmiş.
  • fena uçtu, çok kazandırdı çok..
  • 12 tl iken alabildim. öylesine aldığım bir kağıttı. hatta 2 hafta kadar filan bakmamıştım. ilk defa bir anda uçarak beni sevindirdi. ytd.
  • hisse sahiplerinin bir çoğu an itibariyle küçük yatırımcı pozisyonunu aşmış büyük yatırımcı pozisyonuna geçmiş bulunmaktadır :))))
  • derinhisse tarafından tanıtılan! bir hisse. temel olarak incelendiğinde hiç de söylendiği gibi bir şirket değildir çok riskli bir yatırımdır hatta bu fiyatlardan bu hisseye girmek çok risklidir.
hesabın var mı? giriş yap