şükela:  tümü | bugün
  • cumhurbaşkanlığı seçiminde rte'yi destekleyeceklerini açıklamışlardır.

bunlar da kürtlerin bbp'si. hdp'ye yamanamayınca büyük oynamaya karar vermişler anlaşılan.

(bkz: kurtlar kürtler birbirini ağırlar)

http://m.hurriyet.com.tr/…adayini-acikladi-40850422
  • mhp-hüda par ittifakı hayırlı olsun diyebiliriz.

mhp'li arkadaşlar bundan sonra çalışmalarını kürtçü hüda parlı kardeşleri ile yapar.
  • satırlı, domuz bağlı yobazlara yakışan karardır.
  • hdp'den siktiri yiyen şeriatçı ve domuz bağı severlerin desteklemesi haberi. seçimlerde en fazla erdoğan bunlardan 50 bin oy alır. bu şeriatçıların ne mal olduğunu kürt halkı biliyor. muhafazakarlardan ve kürtlerden aldıkları oy ortada. daha önce zaten çoğu akp'ye oy veriyordu, oy vermeyenler ise oy vermenin haram olduğunu söylüyorlardı.
  • türkiye hizbullahı nın devamı olan siyasi partinin sürpriz olmayan kararı. 90 lı yıllarda ülkeye domuz bağını öğretip pkk ile çatışıyorlar diye el üstünde tutulan bu şeriat sevdalıları herhalde erdoğan/akp diyecekti. asıl hdp ile ittifak yapsalardı ben şok geçirirdim.
  • mhp için sevindirici gelişmedir.

artık kol kola megri megri derler. üzerine de biraz hizbullah sosu afiyet olsun.

muhahahahahaha.
  • seçimi etkileyecek bir sonuç yaratır mı bilmiyorum ama muhafazakar/dindar kürt oylarını etkileyebilecek bir karardır.
  • hdp'ye barajı aştırmamız lazım diyen akşenerci trollerin garipsediği durum.

hdp kim? pkk. başka söze gerek yok.
  • pkk ile ilişkisinin ne olduğu malum olan hdp ile her türlü ittifakı destekleyen arkadaşların hüda-par’a laf sokma çabalarını gördüğümüz ve göreceğimiz başlıktır.

kendilerinin hizbullahla ilişkisini ve adı geçen suçların hizbullah tarafından işlendiğini bir an için kabul edelim. pkk’dan daha mı çok canımızı yaktı bu grup? kendi işinize gelince teröristle kolkola girmekte sorun yok, partinizde hala malum milletvekilleri koltuk sahibi, hüdapar rte ye destek çıkınca ovv...

iki dakika omurgalı olun diyeceğim tam, bir gülme geliyor.
  • sasirilacak bir durum degildir. hüda-par da siyasal islamcidir. serri hükümlerle yönetilen bir kürdistan kurmak istemektedirler.
    ben icinde hdp olan hic bir olusumun icinde olmam, diyen bahceli bakalim ne yapacak.