şükela:  tümü | bugün
 • unlu bir cocuk bezi markasi. en az pampers kadar unludur.
 • "efenim, nasıl kotex, orkid'e beş basarsa, huggies de prima'dan iyi olsa gerektir" diye düşünmekteydim, ancak:

  edit:
  yeni reklamında ayyuka çıkan emici olmadığı iddialarına savunmasını sunuyor.
  şöyle açıklayalım:
  huggies ve kotex, p&g'nin orkid ve pampers/prima'sının dünya çapındaki başlıca rakibidir. bu pedlerin emiciliğini ve hava geçirgenliğini içlerindeki jelin yanısıra, cilde temas eden tabakası da belirler. bu nedenle, huggies reklamında olduğu gibi, sadece jel dolu bir bardağa su doldurarak yapılan emicilik testi, yanıltıcıdır. nitekim, kimberley&clark'ın pedleri, çok emici değildir ama üst yüzeyleri hava alır ve (bez ıslak değilken) pişik yapmaz. ancak, bebeklerin bezleri uzun süre kuru kalmaz üstelik ıslandı mı, tam ıslanır. pişik de, sıklıkla, kadın bağında olduğu gibi, temkinli olmak adına bezin uzun süre takılı kalmasından değil, ıslaklığın bebeğin poposuna temas etmesinden oluşur. adet sırasında kaybedilen kan miktarı asla bir çocuğun idrarıyla kıyas kabul etmeyeceği ve idrar, kandan çok daha akışkan olduğu için, bu üst tabaka hijyenik kadın pedinde bir avantajken, bebek bezinde, huggies'i denemiş ve prima ile karşılaştırmış her annenin karar vermiş olduğu gibi, bariz bir dezavantajdır.
  sonuç: kotex, orkid'e beş basarken, hijyenik kadın bağı ile bebek bezinde aranan özellikler aynı olmadığı için, prima, huggies'ten daha iyi bir bebek bezidir.
 • yaptigi onca reklama ragmen fos cikmis bebek bezi markasi bir bebek bezi alana iki tup pisik kremi satmalarini oneririm
 • raising arizona'daki bebek bezi markası olmasından mütevellit, tıpkı big lebowski'nin bize white russian içirdiği, bowling oynattığı, bornozla dolaştırdığı gibi, çoluk çocuğa karışmamız durumunda coen'lerin bize aldıracağı bebek bezidir. gerçi o olay olmadan coen'lerin fantom montajcısı olurum ya, neyse.
 • bugünlerde kot pantolon görünümlü bebek bezini üreterek piyasaya sunmuş bebek bezi markasıdır. ürettikleri bebek bezleri gerçekten de kot pantolon kıvamındadır, o nedenle verdikleri bu isabetli desen kararı konusunda kendilerini kutluyorum.
 • cidden çok iyi sıvı emen bez markası, reklamı yalan değil.
 • alırken, fiyatının düşüklüğü nedeniyle bir yamuk beklediğiniz, sonra da bebişinizin başka marka kullanmamasına sebep olan bebek bezi markası.
 • little swimmers diye bir modeli varmış. boklu bebeği havuza sokup reklam yapmışlar. su geçirmiyormuş... e tamam çocuğa su geçmedi de, suya bok ve sidik geçip geçmediğini öğrenemedik? insanı yaz günü havuzdan soğutuyor resmen.

  ben bebek olsam reklamı izleyip satın almam yani.(bir umut işte) haydi bebekler amerikan bezine! ordan da kumburgaz'a denize... havuz neyinize sizin eşek sıpaları? keh keh hadi bakalım.