• hatirladigim kadariyla turk televizyonlarinin ilk super interaktif yarismasi.. telefonun tuslari icinde hugo'yu yonlendirip ne kazanilirdi bilmiyorum, heralde pek bi sey diildi..
  • tolga:aa neden basmadın düğmeye zamanında
    çocuk:tolga abi yaa amına koyiim basıyom basıyom gitmiyo
    tolga:?
  • hugo sevgilisini kurtarmaya çalışıodu sanırım..çünkü'hugo kahramanım benim' dien bi kız vardı.
  • bir zamanlar televizyonda aptal aptal oraya buraya zıplayan oyun programı
  • evli barklı bir hobbitti sanırım hügo.böyle işçi tulumu falan vardı üstünde bir sosyal kesimi mi tahrik etmek üzere orda diye düşünürdüm.

cadı sila da taş gibi hatundu.hügonun karısı hügolayn gibi eciş bücüş diildi.mal mülk yerinde idi.

ekranı tırmalarken çılgına döndüğümü hatırlarım.
    (neden tırmalıyodu orası muallak)
  • bunun gibi bi de (bkz: dinozorus) vardı.
  • o donem dunyada yayinlanan hemen hemen tum versiyonlari gibi kanal 6'daki de joystick portuna baglanmi$ telefon sinyal cevirici ile cali$an amiga uzerinde cali$an arcade oyunu. ara yukleme-disket degi$tirme partisyonlarini uzun surdugunden kucumen heyecanli cocuklarla ne konu$acagini $a$irirdi tolga garipoglu. verdigi oduller fena degildi hani, sega master system ve buyuk lego korsan hadisesi hatirliyorum. $u siralar show tv'de tekrardan ba$lami$. (bkz: skaermtrolden)
  • tekrardan tolga garipoğluyla ekranlarda ve adam hala hugo ya benziyo...
  • arayıp, oyunu tak tak bitirip, bu muydu denilesi interaktif ve lagli platform oyunlarının genel adı.
  • hugo denilen mahlukatın hatırlıyorsanız cok garip , makine desem degil alet desem degil bi zımbırtısı vardı,huni ve pompa karısımı biseydi,yukarılara tırmanmasını saglıyordu.
hesabın var mı? giriş yap