şükela:  tümü | bugün
 • sadece parfum satmayan, hem bayan hem erkek için giyim eşyası satan çok pahalı ve çok havalı mağaza. nedendir bilmem ama prag havalimanında neredeyse 5 tane magazası vardı ve ben oha demiştim.
 • illa ki tikkylik ile bi noktada bagdastirilan, cok tanimadigim bir firma. giyim ve kozmetik alanlarinda faaliyet gosterir. cuzdanlara ziyan fiyatlara sahiptir. tabi ayni zamanda insan ismidir, ya da olabilir.
 • hugo boss'ın izmirde de bi fabrikası var. (hugo boss fabrikaları arasında üretim kalitesi bakımından 1. seçildi geçen sene)
 • kanada'da son model mercedes jipleri filo arabasi olarak kullanan sirket.
 • erkek takimelbisevb.lerinde zegna, brioniyle filan en tepedeki markalardan biri ayrica tabii ki.
 • gözlük çerçevesi de üretmektedir, stiline uygun şık ve pahalıdır ürettikleri.
 • oldukça tatlı tasarıma sahip metal bir şişesi olan parfümdür ancak her görenin küre şeklli bu şişeyi ortadan çevirmek suretiyle açmaya çalışması rahatsızlık veren bir olaydır.
 • bottled parfüm çeşidi kanımca en güzeli olan marka...
 • daha önce bir arkadaştan almış olduğumuz tuvalette mahsur kalmak bilgilerinin başlıca sorumlusu olduğunu öğrendiğimiz bu sevimli şirketle ilgili çok güvenilir kaynaklardan* aldığımız bilgileri aktarıyoruz sayın sözlükçüler:

  içinde bulunduğu ege serbest bölgesinin bir meydanına adını verecek kadar iri olan bu şirkette şu anda 1540 kişi çalışmaktadır. bunların 1300 kadarı macvi yakalı denilen* çalışanlar olup bilin bakalım kaç tanesi beyaz yakalı(yani mürekkep yalamış, kağıt yemiş) tayfasındandır?*

  şirket şu an varolan ceket, pantolon, gömlek dikim hatlarına çok yakında bayan ve spor giyim hatlarını eklemeyi planlamakta ve bu amaçla çalışmalar yapmaktadır. 5 nisan 2004 itibariyle açılacak yeni bölümlerde izmir* gibi endüstri fakiri bir bölgede önemli bir miktarı beyaz yakalı personel olmak üzere 3000 kişi istihdam edecek, fakat malesef burada yapılan işler işletmenin serbest bölgede bulunup çeşitli vergilerden muaf olması sebebiyle yurdumuza yol,su elektrik olarak geri dönmeyecektir. fakat 3000 kişinin iş sahibi olması da yabana atılır bir durum değildir.

  konuyu dağıtmadan firma hakkında bilgi vermeye devam edecek olursak firma yeni başlayan personeline uyguladığı biraz zorlayıcı sabah 6 akşam 6 gibi mesai saatlerine sahiptir*

  bizim bilgi kaynağımız olan bir arkadaş üniversite bitirmiş mürekkebi fazlaca yalamış bir arkadaşımız olduğundan 20 haftalık* süren* bir eğitim programına sahiptir...

  devamı çok yakında*
 • izmir gaziemir'de bulunmaktadır. erkek kokusu aklı başdan alır. bayanlar için de kreasyonları mevcuttur. daha çok üst düzey, yüksek gelirli çalışanların tercih sebebidir. kalitedir, güzel ve elit bir tarzı vardır. sağlam bir alman markasıdır.

  http://www.hugoboss.com/index/indexf.html
121 entry daha

hesabın var mı? giriş yap