şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: gecenin bir vakti ölmeyi istemek) isimli başlıkta ilgili entrysini görüp kaotik ruhların birleşme sempozyumunu gecenin bi vakti ay ışığında yaktığimız sigaralar eşliğinde beraber düzenlemek istediğim yazardır. ruhumuzun kulunklerinden basamaklarla hayalini kurduğumuz hayatı inşa ettigimiz sözlerimizle dertleşmek isterdim kendisiyle.
  • gozmik garındaşım.

kesin kuralları olan bir adamım, gerçekten kolay kolay esnemem. kimsenin nickaltına yazmamıştım, yazmam diyordum.

öyle olmuyormuş.

bir saçma ekşi izmir zirvesinde bana kurulmasıyla başlayan süreçte geldiğimiz nokta oldukça garip.

kozmozun bana bahşettiği kendi kanımdan olmayan bir kardeş.

aynı ideaya, aynı duygu durum bütünlüğüne ve aynı hassasiyetlere sahip bir dost.

insanların siz akraba* mısınız diye sorduğu bir garip ademoğlu.

enteresan değil mi? hayat gariplikler ve süprizlerle dolu.

kim derdi ki, kendine bu kadar benzeyen bir takım arkadaşını, midye-bira adlı zındık eğlencesi zirvesinde bulasın. üstelik huguker beni grt zannederken ...

hayat gerçekten saçma.

ve bir o kadar güzel.

öyle valla ...

kısa tanımı:

şükela hukukçu, çok iyi eş, wundebar insan, her daim yoldaş.

çok şey var hakkında yazılacak emme burada keseceğim. kendiniz tanıyın isterim onu. emin olun, çok seversiniz.

biz sevdik.

hiç pişman değiliz;

hemide hiç ...

not: la vittoria sara nostra !
  • fotoğraftan ses tahlili yapabilen ultra zekanın biri. gerçekleştirdiği embesilce hareket yüzüne vurulduğunda mantıklı bir izah yapamayıp küfürler savurur ve nick altında kudurur.
  • aktroll. savunma mekanizması, nick altı girmekten ibaret olan, boş beyinli boş bir yazar. bir şey demeyin çünkü beğenmez ise argüman değil, nick altınıza entry üretir. nerden baksanız asosyal, silik bir tip.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • hakkında yazanların nick altına bakılması gerekir diyendir.

boş insanların boş küfürlerine karşılık vermeyip kendilerinin ne oldukları konusunda yazınca saldırıya uğrayandır.

merak etmeyin herkes herşeyi görüyor...

ayinesi işidir kişinin lafa bakılmaz!

entrylere bakılır...