• bir yargıtay tavsiyesi.

http://www.cumhuriyet.com.tr/…vukatlik_yapsin_.html

güzel. umarım cerrahlık için de böyle şeylerin ileride gerçekleşme ihtimali kazanır da evde biftek yaparken kazandığım et kesme becerim sayesinde ben de bir cerrah olur, saygın bir meslek kazanmış olurum.

ek: cahil cühela kesimden aldığım mesajlar şu şekilde;

"cerrahlik ile avukatligi bir nasil tutuyorsun ? kanun madde yazili avukatligi herkes yapabilir, cerrahiligin kesip biçmenin yazili kitabi mi var? ki zaten bundan 100 yil once tip okuyanlar mi yapiyordu cerrahligi. ulan cahil surusu doldu ortalik…"

"cerrahlık usta-çırak ilişkisiyle öğrenilir. sen schwartz ı milyon kez oku yine de hocanın sana kazandıracağı ufak detayları öğrenemezsin."

"lan allahın cahili, sen bilmezsin cerrahlık usta çırak ilişkisiyle devam eden bir zanaattır"

ayrıca;
    (bkz: dunning-kruger sendromu)
    (bkz: konu kilit)
  • hukuk fakültelerinin kalitesini tartışıp ileri taşımak için neler yapabiliriz diye düşünmek gerekirken mevzu nerelere gelmiş.
  • olur. bana uyar.

üç gün sonra "vekaletimi verdiğim kabzımal beni boşayamadı" diye ağlayan mal sürülerini görmekten baya keyif alırım şahsen.
  • mahkeme kararları dışarıdan gelen emirlerle belirlendiği için avukatının kim olduğunun bir önemi yok açıklamasıdır.
  • avukat olamayan aptal bir çocuğu mu var acaba.
  • burada tabi herkes görüş bildiriyor cemi cümle duruşmaya girecek ancak kazın ayağı başka; bu hükmün savunucuları özellikle serbest ve yeminli mali müşavirler; istedikleri ise özellikle vergisel uyuşmazlıklarda, avukatı devreden çıkartıp kendileri (vergi daireleri yanında) vergi mahkemeleri ve sonrasında bölge idare mahkemesi ve danıştay'da avukat gibi dava takip edip kendilerine ek gelir kapısı yaratabilmek. yani, ayşe hanım'ı boşanma davasında, avukat değil de babası temsil edecek diye bir durum söz konusu değil; kulağımıza gelen, kimi mali müşavirlerin avukatlık cübbesine benzer tasarımlar üzerinde şimdiden çalıştığı yolunda.
  • biz avukatlara da imamlık verilsin o zaman şahsen ben çekmeköy merkez camiiye talibim
    nasılsa cuma hutbesi elindeki kâğıtta yazıyor
    hani kanunlar da zaten kitapta yazıyormuş avukatlık çok kolaymış ya o hesap.
  • (bkz: tabii lan manyak misin) hatta nusret'e de genel cerrahi diplomasi verilsin, klinik acsin adam nusr'et`lerin yanina.
  • (bkz: suits)
    dizilerde oluyor, gerçek hayatta niye olmasın adsghrg
  • sevgili yargıtayın kararını destekliyor ve şu andan itibaren avukat olduğumu cümle aleme ilan ediyorum.

talep olursa fiyat tarifesini güncelleyeceğim hahah
hesabın var mı? giriş yap