şükela:  tümü | bugün
  • insanı darlamada dünya rekoru kırabilecek kombinasyondur.
  • +feministtir.
  • kedi besler
  • bu kadar gıcık özellikler ancak bir yengeç burcu kadınında toplanabilir.
  • biseksüel niteliği değerlendirilebilir.
  • evet formatın içine nasıl edilebilir diye güzel bir başlık. ne tanım var ne de açıklama var. hayır gerçekten böyle biri varsa yüzdeye vurunca kaç çıkar ki.

edit:şaka gibi insanlar bu başlığa birşeyler yazmışlar. benim gözümde değersiz bir başlıktır.
  • (bkz: ömür törpüsü)
    bir kez borderline olduğu tahmin edilen versiyonuna rastlayıp nadir bulunduğunu sanarken, meğer tiplemeymiş kendisi.

hayatımın neredeyse en zevksiz saatlerine sebep olmuş bir varlıktır bu. kaçıp gidilemeyecek bir vaziyetteyiz (ortak arkadaşın misafiri olunan el kadar stüdyo dairedeyiz). mesleki deformasyon olsa gerek , gündelik konularda bile yersiz iddialaşmalar ve argümantatif konuşma devam.
    sabaha kadar yeni tanıştığı bir şahsa(ben), onun hayatı hakkında manasız kehanetlerde (hepsi de tekinsiz) bulundu. öncesinde , ortamlarda tek hemcinsine sataşmak gibi huyları olduğu yönünde uyarıldığımdan hiç oralı olmadım.
    iplenmeyince paranoya yapıp second guessinglerle saldırmaya devam ettikten sonra dengesizce"ay cici kardeş" diye melekleşip tavsiye vermeye soyunduğu gözlemlendi, (yaş farkı üzerinden de otorite kuruyor kendince)davranışlarının sebebini çözemedik. itiraf ediyorum, mancınıkla üzerine terapist fırlatma fantezileri kurdum.
  • anne babası boşanmıştır.
  • zamanında çok üzülmüş kadındır
  • tel çerçeve gözlük takar, kısa siyah saçlı ve saçının bir tutamı yeşildir. kedilerden başkasına aşık olamaz. instagram hesabında en az 3 adet kedi içeren 'sanatsal' fotoğrafı vardır. bu betimleme böyle uzar gider...

tanıdınız değil mi?