şükela:  tümü | bugün
 • 25-26 ekim 2008 tarihlerinde yapılacak olan istanbul barosu seçimlerinde avukat şadi çarsancaklı'yı aday gösteren oluşum. esas olarak ideolojik temellere dayalı bir baro yönetimine son vermeyi ve bunun yerine özgürlükler bazında çalışmalar yapmayı planladığı görülüyor.*

  (bkz: http://www.hukukunustunlugu.com/)
 • baro secimlerinde oy kullanma suresi bittikten tam 1 saat 17 dakika sonra cep telefonlarina mesaj atip oy isteyecek kadar akilli bidik bir platform.

  (bkz: gecti borun pazari, sur esegi nigde'ye)
 • baroya ihtarname, yüksek seçim kuruluna, başsavcılığa ihbarname gönderen sayın muhbir platform. ve de %20 oy ile %58 oyun iradesini bertaraf etmeye tevessül eden demohrat platform.

  (bkz: sayın muhbir vatandaş)
  (bkz: sayın muhbir baro yönetimi)
  (bkz: bunlar müslüman adamlar)

  (bkz: istanbul barosu olağanüstü genel kurulu/@avasas)
 • http://www.hukukunustunluguplatformu.org/…tesekkur/

  (bkz: salndalyeden kaydfım gulerken)

  genelkurula katılım olmadığı için teşekkür etmişler. millet orda birbirini ezdi içeri girebilmek için, çoluk çocuk heba oldu arada. bir kere çıktım tekrar girebilmek için allah iman verdi, güç verdi.

  hakkaten bunların hayal dünyası bir başka. özeniyorum.

  edit: linkle olmayacak, kopi past edeyim de arada moralim bozuk olduğunda açar gülerim.

  "teşekkür…

  istanbul barosu’nun hukuken tartışmalı yönetimi tarafından düzenlenen 17 mart 2013 tarihli olağanüstü genel kurul çalışmalarına baro üyesi meslektaşlarımızca rağbet edilmemiştir.

  istanbul barosu’nun hukuken tartışmalı yönetimi tarafından, mevcut imkanların sonuna kadar kullanılarak; 30.000 baro mensubu meslektaşlarımız davet ve hatta para cezası tehdidi ile mecbur edilerek olağanüstü genel kurul’a çağrılmıştır. çağrı üzerine haliç kongre merkezi’ne giden meslektaşlarımızın çok büyük bir kısmı sadece imza atarak ve genel kurul çalışmalarına katılmayarak ayrılmışlardır.

  meslektaşlarımız; olağanüstü genel kurul çalışmalarına katılmayarak hukuken tartışmalı baro yönetiminin tutum ve davranışlarını onaylamadıklarını göstermişlerdir.

  genel kurula katılan avukatların ise büyük kısmının şehir dışından gelen misafirler, diğer katılanların ise avukat olmayan bir kısım parti ve dernek üyeleri oluşu da ayrıca düşündürücü olup, durumu kamuoyunun takdir ve bilgilerine sunuyoruz.

  yapılan olağanüstü genel kurul’a “hukukun üstünlüğü platformu”nun çağrısı üzerine katılmayan tüm meslektaşlarımızın, hukuken tartışmalı baro yönetiminin siyasi emel ve mağdur edebiyatı yaklaşımlarına fırsat vermediği açıkça ortaya çıkmıştır.

  çağrımız üzerine olağanüstü genel kurul’a gitmeyen veya kurul çalışmalarına katılmayan tüm meslektaşlarımıza teşekkür eder, kamuoyunun takdir ve bilgilerine saygıyla arz ederiz.

  hukukun üstünlüğü platformu"
 • eylemlerini genellikle "muhbirlik" yaparak gerçeklestiren akilli-uslu, besleme-besmele "gözünün gilliyim" platform.
  insanoglunun en rezil huylarindan olan muhbirligi bireysellikten kollektif hale getiren "hülogggg" platform.
  altinda, yaninda, çevresinde insan filan bulunmadigi bir sirada külliyatiyla çökesi platform.
 • ak bir platform. esra göncü isimli sözcüleri medya için suç duyurusunda bulunmuş. artık mecliste mi görürüz kendisini, danışmanlığa mi alırlar üç vakte kadar bakacağız.
 • sözcüsü, akp beyoğlu ilçe yönetim kurulu üyesi olan platform.

  (bkz: esra göncü)

  [http://www.akpartibeyoglu.com/…kadro.aspx?bolum=11#

  http://www.akpartibeyoglu.com/…kadro.aspx?bolum=11#]

  haberin içeriğinde kimin sözcülüğünü yaptığı gayet açık.
 • adı ile zıt bir platformdur. misal gezi olaylarında haber yapan medya hakkında suç duyurusunda bulunarak bir anlamda sansür istemektedirler. he evet.
 • bunlar ne oldu acaba, ölü taklidi mi yapıyorlar? yok mu medya hakkında yeni bir suç duyurusu falan? haydi gülüm hala talimat gelmedi mi? yokluğunu hissediyoruz.