şükela:  tümü | bugün
 • ceviz kabugunun sunucusu ve gazeteci.bir de kitap yaziyo sozde ama programa katilanlarin konu$malarini aynen yayinlayarak.ben bu kitabi seyretmi$tim gibisinden abuk bir muhabbet doguruyor bu da.ayrica top sakali da yillardir degi$miyor adamin.bunu da ekliyim..
 • canlı yayın esnasında başından aşağı bir kova su boşaltıldığı takdirde hala "robot" ifadesiyle konuşmaya devam edip etmeyeceğini merak ettiğim insan.
  -hulki:bakın ama falanca kitabın filanca bölümünde şunu yazmışsınız...
  -stüdyoya dalan adam: foşşşş......
  -hulki: (arkaya baktıktan sonra) kitabınızdaki çelişkiler bitmek bilmiyor, örneğin....
 • su kuran sifrecisi cocugun yunus suresinin yunus baliginin kromozom sayisini verdigini solemesi uzerine
  - yunus suresi yunus peygamber icindir, eger hulki suresi olsaydi, hulki baligi da mi olmasi lazimdi!?
  diyip cocugu yamultan bizi de gulmekten kanirtan guzude cyborg.
 • yuz ifadesinin degismezligiyle aslinda pokerden super para yapmasi mumkun olan bi sey, cyborg diycem yine...
 • profesör kelimesine fetişizm boyutlarında düşkün, beğenmediği fikirleri programında ezen kişi.
 • zamanında rotaryenlık ve masonluk ıle ılgılı konulara comak sokup,parmak basmıs,sacı sakalı beyazlatmıs guzel erkek.
 • cok sakin olmasindan dolayi hakkinda soylenen yok sinirlerini aldirmi$, amma da moron gibi laflara kar$in, sakinligini bir soyle$ide sadece "tarafgir" bir ifade vermesin, konugu destekleyen ya da kar$i cikan bir hava vermesin diye kasitli olarak korumaya cali$tigini soylemi$tir. programina konu ettigi kirli i$ler sebebiyle bir yigin tehdit almi$, gozdagi verilmek amaciyla e$inin arabasina bomba duzenegi kurulmu$ ki$i. bu olaylarin ardindan $u anda devlet korumasindadir. programinda oldugundan cok daha iyi imi$ soyle$irken.*
 • bir yandan önündeki kitapları karıştırıp diğer yandan soru sorması meşhurdur.
 • dun gece aids'in konu edildigi ceviz kabugu programinda "anlamsiz" bir sekilde escinselligi "anormal" gostermek adina doktorlara baski yapan sahsiyet... nedir zoru anlamadik yani... basindan aci bir tecrube mi gecmistir, gecmemistir de akli mi yatmamistir. allahtan ki hacettepe universitesi uzmanlarindan ve aids arastirma merkezi baskani serhat unal sabirli bir abiydi de, konuyu inanilmaz bir bicimde dagitan baskilara ragmen, "homoseksuellik anormaldir" demedi.
  niye desin ki?.. ve bir tip adami niye bunu demeye zorlansin ki?..
  sirf programi hazirlayip sunan biri oyle istiyor diye...
  ve...
  bir bilimadamindan beklenen bilimsellikten uzak, sokaktaki adamin bile anlayacagi bir dille aids hakkinda tum bilinen ve bilinmeyenleri anlatti serhat hoca... (kendisini tanimam etmem, medya hakkindaki elestirilerine katilmasam da tek bir konu da hakliydi ki, y.o. ile ilgili haberler verilirken hicbir gazete aids nasil bulasir, nasil bulasmaz konusuna girmedi. ama medyaya toz kondurmayan hulki abi, haklisiniz deme olgunlugunu bile gösteremedi.)
  sozun ozu, konuklara baskin cikma adina verilen anlamsiz bir savasti kendisininki...
  biz onu boyle bilmedik ki...