• ceviz kabugunun sunucusu ve gazeteci.bir de kitap yaziyo sozde ama programa katilanlarin konu$malarini aynen yayinlayarak.ben bu kitabi seyretmi$tim gibisinden abuk bir muhabbet doguruyor bu da.ayrica top sakali da yillardir degi$miyor adamin.bunu da ekliyim..
 • ilk yapay zeka ürünleri bu adamin yerini rahatca alabilir. eskiden racter diye bi program vardi bu adami seyredince racter konusuyormus hissine kapiliyorum.
 • canlı yayın esnasında başından aşağı bir kova su boşaltıldığı takdirde hala "robot" ifadesiyle konuşmaya devam edip etmeyeceğini merak ettiğim insan.
  -hulki:bakın ama falanca kitabın filanca bölümünde şunu yazmışsınız...
  -stüdyoya dalan adam: foşşşş......
  -hulki: (arkaya baktıktan sonra) kitabınızdaki çelişkiler bitmek bilmiyor, örneğin....
 • su kuran sifrecisi cocugun yunus suresinin yunus baliginin kromozom sayisini verdigini solemesi uzerine
  - yunus suresi yunus peygamber icindir, eger hulki suresi olsaydi, hulki baligi da mi olmasi lazimdi!?
  diyip cocugu yamultan bizi de gulmekten kanirtan guzude cyborg.
 • yuz ifadesinin degismezligiyle aslinda pokerden super para yapmasi mumkun olan bi sey, cyborg diycem yine...
 • profesör kelimesine fetişizm boyutlarında düşkün, beğenmediği fikirleri programında ezen kişi.
 • zamanında rotaryenlık ve masonluk ıle ılgılı konulara comak sokup,parmak basmıs,sacı sakalı beyazlatmıs guzel erkek.
 • programını izleyen iq seviyesi en düşük olan, mantık zinciri en yavaş işleyen kişilerin aklına gelecek soruları dahi düşünen ve bir çırpıda arka arkaya hepsini sorduğunda azcık gına getiren bir kişi. onca konuğun suyuna gitme amacı gütmeden, hiç çekinmeden sorduğu ve takdirimizi toplamayı başardığı sorulardan sonra abudik gubidik ve mantıksız soruları arka arkaya sıralamasa programı dadından yenmeyecek araştırmacı gazeteci televizyon programı yapımcısı yazar. mantıksız sorular sonucu konukların mantıklı cevap vermekten aciz kalması durumu sık sık meydana gelir, kimi konuklar mavi ekran verip restart atarken kimileri de task managerdan explorerı kapatıp yeniden başlatmayı başarır.
 • cok sakin olmasindan dolayi hakkinda soylenen yok sinirlerini aldirmi$, amma da moron gibi laflara kar$in, sakinligini bir soyle$ide sadece "tarafgir" bir ifade vermesin, konugu destekleyen ya da kar$i cikan bir hava vermesin diye kasitli olarak korumaya cali$tigini soylemi$tir. programina konu ettigi kirli i$ler sebebiyle bir yigin tehdit almi$, gozdagi verilmek amaciyla e$inin arabasina bomba duzenegi kurulmu$ ki$i. bu olaylarin ardindan $u anda devlet korumasindadir. programinda oldugundan cok daha iyi imi$ soyle$irken.*
hesabın var mı? giriş yap