şükela:  tümü | bugün
  • perinçekçidir. kontağı kapatmış kafayı boşa atmış adam bunlar, bu adamlardan akıllı mantıklı hiç bir şey beklemeyin.
  • canlı yayın esnasında başından aşağı bir kova su boşaltıldığı takdirde hala "robot" ifadesiyle konuşmaya devam edip etmeyeceğini merak ettiğim insan.
    -hulki:bakın ama falanca kitabın filanca bölümünde şunu yazmışsınız...
    -stüdyoya dalan adam: foşşşş......
    -hulki: (arkaya baktıktan sonra) kitabınızdaki çelişkiler bitmek bilmiyor, örneğin....
  • h.c.: siyaset biliminde referandumda tek soru sorulur. örneğin ab'ye girelim mi girmeyelim mi? 18 soruluk referandum olmaz.
    moderatör: 82 anayasası referandumunda tek soru mu soruldu?
    h.c.: o zaman diktatör vardı, demek ki recep tayyip erdoğan da diktatör size göre.
    moderatör (iç ses): hay ağzıma sıçayım.
  • dünyada akp'li olacağına en son inanacağım kişiydi ve akp'li olmuş.
    daha neler göreceğiz.
    hey gidi ceviz kabuğu, fındık ezmesine döndürdün bunca yıllık duruşunu.
  • yillardir kendini cetin ceviz diye sunuyordu. meger çin ceviziymis. dokunarak kirdilar. icindeki kalitesizlik ortaya dokuluyor.
  • bunun da mı kaseti falan var acaba?
  • son zamanlarda tanik oldugum en matrak olaylardan birine su an imza atan gazeteci.

ak parti yalakasi kanala "cemaati elestirme" kilifi ile girerek su an studyoda tum ak elemanlari teker teker elden geciriyor.

o degil de, mehmet metiner birazdan intihar edebilir, o kadar kotu durumda.
  • hulkinin degistigi felan yok. bu antiemperyalizm,batı karsıtlıgı, rus, cin seviciliginin sonu hep boyle.
    benim de boyle akrabalarım var.
    nihat genc denen "batı cok kotu abi" amca var.nihat efendiyi 18 yasındayken okuyordum, hayatta tek kotu var, herkes aslında kardes,tum dogu halklari melek,bati
    da seytan... adam su yasina geldi gram degismedi.
    bu insanlarin hayattaki tek fikri , tek olayı batı karsıtlıgı.
    akp rusyaya yanlamaya basladıktan sonra bu kesimler tarafından cok sevilmeye basladı.adamlar paralel evrende "antiempeyalizm" diye diye yasıyorlar.
  • su kuran sifrecisi cocugun yunus suresinin yunus baliginin kromozom sayisini verdigini solemesi uzerine
    - yunus suresi yunus peygamber icindir, eger hulki suresi olsaydi, hulki baligi da mi olmasi lazimdi!?
    diyip cocugu yamultan bizi de gulmekten kanirtan guzude cyborg.
  • imamoğlu'na açılan el soruşturması için kendi kendilerini ihbar etmiş olabilirler, dediği için benim için bitmiştir, benim açımdan büyük hayal kırıklığı oldu... az programını seyretmedik...