• toefl'a girip bilgilerimin paylaşılmasını istiyorum derseniz size haftada 3 kere falan biz böyleyiz biz şöyleyiz bize gel diye mail atan kurum.

ayrıca cnn international'da da aynı reklamı dönüp duruyor.

nişantaşı üniversitesi havası verdi bana.

çok kaliteli olmasa gerek.
  • bu adamlar gmat girdikten 3 hafta sonra benim eve baya kalınca klas bir tanıtım kataloğu yollamışlardı. ben de bu herifler ya çok dandiktir ya da çok pahalıdır diye çöpe atmıştım.
  • ben de diyorum neden haftada bir mail alıyorum. toefl satıyormuş meğer.

tanım: spam yapan kurum.
  • bir senelik estimated cost'u 82,250 usd'ye denk gelen okul. 370 bin lira para lan. bi de utanmadan "we are interested in you" diye mail atiyorlar.

ekleme: toefl'in yuksek skorlarin bilgisini paylastigini ogrendim, oradan bulmuslar. mailin sonunda gorusmek istersen yardimci oluruz diyordu. dellenip "param yok" diye cevap verdim.
  • shanghai, dubai, londra, san francisco ve boston kampüsleri bulunan, yakın zamanda da new york kampüsünü açacak okulum. bu kadar çok kampüsün en büyük avantajlarından biri eğitiminizi birden fazla kampüsten ders alarak tamamlayabiliyor oluşunuz.

http://www.hult.edu/
  • 2010 yilinda buyuk bir sukse yapan kurum.

- ranked in top 1% of all business schools worldwide (financial times ranking 2010)
    - fastest payback time— #1 post-graduate salary increase (the economist 2010)
  • egitimde kaliteye onem veren, diger okullara kiyasla uluslararasiligi ve deneysel egitim tarziyla farklilasan bir business school dur. son olarak aacsb akreditasyonuna da hak kazanmıstır. ashridge business school u da bünyesine alarak vizyonunu genişeltmiştir. en iyi "international business school" lardan biridir
  • banada bugün we are interested in you diye mail atmışlar. mailin en altında da şöyle bir ifade var "you are receiving this email because you opted-in to receive communications from toefl and its partner business schools. senelik neredeyse 60k usd. hatta üşenmeyip telefon numaramı dahi bulmuşlar, whatsapptan bile yazdılar. toefl dan 95 almıştım bu arada.
  • haftada 5 kere mail atan okul. yok size ozel high priority applicationmis yok size ozel scholarshipmis...

beni bu kadar istiyorlarsa kim bilir ne haldeler *
hesabın var mı? giriş yap