şükela:  tümü | bugün
 • adından da anlaşılacağı gibi hulu'nun yeni "canlı tv" hizmeti.

  henüz tüm cihazlarda desteklenmiyor. mesela roku'ya gelmedi. henüz deneme imkanım olmadı ama kanal sayısı ve çeşidiyle göz dolduruyor.
 • nihayet roku'ya gelmiştir.

  evet cnn ve fox news da var. durdurma, geri - ileri alma, dvr gibi özellikleri de var.

  gün itibariyle 39.99'dan kullanmaya başladım. normal hulu hizmetleri de yanında bu fiyatın.

  arkaik ustvnow hizmetimi iptal etme zamanım geldi.
 • koca sözlükte konuyla benim dışımda ilgilenen pek insan yok sanırım. ama yine de bu hizmeti türkiye'den kullanmak isteyenlere yönelik birkaç tavsiyem var. ben deneyim yoluyla bunları öğrendim ve bol bol zaman kaybettim. ben ettim, siz etmeyin.

  arkadaşlar, bu hizmet an itibariyle bant genişliğinizden ziyade, ping sürenize göre yayın kalitesini optimize ediyor. dolayısıyla kesinlikle proxy ya da vpn kullanmayın, yarı yolda kalırsınız. en iyi çözüm smart dns kullanmak.

  bilgisayarınızdan ve telefonunuzdan izleyemezsiniz, çünkü lokasyon kontrolü yapıyor. fake location programları da ne yazık ki bir işe yaramıyor. en azından ben beceremedim. bunu ancak roku gibi lokasyon kontrolü yapılamayan cihazlardan smart dns kullanarak izleyebilirsiniz.

  yayın kalitesi ping sürenize göre belirleniyor demiştik, değil mi? dolayısıyla kablolu bağlantı kullanmanızı özenle tavsiye ediyorum. kablosuz ağa kıyasla ping süreniz daha iyi olacağı için 1080p kalitesinde görüntüyü türkiye'den ancak bu şekilde alabiliyorsunuz.
 • bilgisayardan izleme yolunu bulmuş bulunmaktayım.

  manual geolocation isimli google chrome eklentisini indiriyoruz.

  ardından lokasyonu abd'de herhangi bir yer olarak ayarlıyoruz. tercihen new york falan yapabilirsiniz. artık amerikadasınız ve hulu'yu smart dns'inizle kombinleyerek rahatlıkla canlı amerikan kanallarınızı seyredebilirsiniz.
 • şunun sunduğu televizyon izleme deneyimini hiçbir televizyon hizmetinde (sling tv, directtv, ustvnow, tivibu, turkcell tv+, dsmart, digiturk, vs.) görmedim.

  öylesine güzel bir arayüzü var ki, öyle klasik kanal zaplama gibi bir yaklaşımdan ziyade hem canlı yayında olan hem de yakın zamanda yayınlanmış ve ilginizi çekebilecek içerikleri (haber, dizi, program, vs.) bir arada sunuyor. bence bu televizyonda devrimsel bir özellik. çünkü önemli olan bir şeyin "on air" olup olmamasından ziyade benim ilgimi çekip çekmemesi.

  bu açıdan bakıldığında bence network provider'ların gideceği yer böyle bir yer olacak. darısı bizdeki turkcell tv+ ve tivibu gibi iptv platformlarının başına.