şükela:  tümü | bugün
  • şurada görülmekte olan fotoğraf.

odatv haberinde ayrıca değişik bilgiler de var. ne kadarı doğru bilemiyorum fakat buraya yazayım dileyen araştırsın.

"...fehmi koru, abdullah gül ve şükrü karatepe’dir. her üç isim de ingiltere’nin güneybatısında yer alan exeter kentinde bulunan exeter üniversitesi’nde, 1976-1978 yılları arasında eğitim almaya gitmişler."

"birleşik krallık üniversiteleri arasında “kürt araştırmaları enstitüsü” olan tek eğitim kurumu exeter üniversitesi! ayrıca, bu üniversitede “arap ve islami araştırmalar enstitüsü” de bulunuyor."

"bu üçlünün,türkiye’den üsteğmen rütbesinde asker bir misafirleri vardır. esasında ev sahibi konumunda olan, abdullah gül’dür. tanışıklıkları kayseri lisesi’ne dayanır. üsteğmenimiz, 42 gün izin alarak ingiltere’ye gelmiştir."

"bu kareyi, fotoğraf makinesinin deklanşörüne basarak tespit eden ise; o gün üsteğmen, bugün ise genelkurmay başkanı olan orgeneral hulusi akar’dı!"

ekleme: fotoğraftaki kişiler : soldan sağa, fehmi koru-abdullah gül-şükrü karatepe. fotoğrafı çeken kişi hulusi akar.

bu fotoğrafta ise soldan sağa: hulusi akar-abdullah gül-şükrü karatepe. fotoğrafı çeken kişi fehmi koru.

ayrıca şükrü karatepe şu an cb başdanışmanlarından biri. ve hatta şu eyalet mevzusunu da ortaya atan kişi.
  • izaha muhtaçtır. çok kötü kokular geliyor.
  • bu dincilerin girip çıkmadığı ilişki kalmadı ki. yarın öbür gün tarkan, hadise, berat albayrak üçlüsünü cemil ipekçinin deklanşöründen görürsek şaşmam.
  • fotoğrafa bakıp abdullah gül arıyorum.

ne diyeceğimi bilemedim...
  • türkiye siyasi tarihiyle ve karmaşık ilişkileriyle ilgiliyseniz bu haber sizi çok da şaşırtmayacaktır..
    ülke siyasetini ve bağlantılarını öğrendikçe "birileri seneler önce yazmış, zamanı gelince yazılanı yaşamışız." diyorum ve abd başkanı roosevelt'in şu sözlerine hak veriyorum; “siyasette hiçbir şey tesadüf değildir. bir şey vuku buluyorsa o şeyin önceden planlandığından emin olabilirisiniz..."
    edit: imla.
  • içeriğindeki şahısların hiç birini bahsedilen isimlere benzetmediğim fotoğraf.
  • ilişki ağı açısından cidden çok ilginç ve merak uyandıran fotoğraflardır da arkadaş bahsi geçen isimlere benzetemeyenler için bence bir kampanya başlatmalıyız. göz sağlığı cidden önemli. yaşam kalitenizi düşürmenin anlamı yok. kaldı ki fehmi koru'nun olduğu ilk fotoğraf yıllardır bilinen defalarca haberleştirilen bir fotoğraf. google aramasında rahatlıkla ulaşılabilir bizzat fehmi koru bile bir dönem kullanmıştır. ikinci fotoğraf da bu fotoğrafın devami niteliğinde bu çok açık ve her isim de bugün daha yaşlı olan hallerine oldukça benzemekte.
  • (bkz: burası karışacak)

exeter'in modern siyasal islam denen bataklığın dizayn edildiği yerlerden biri olduğu biliniyor, hatta kılıçdar denen çapsızın önümüze cumhuriyet adayı diye koyduğu ekmeleddin bile exeter'den çıkmıştır. en kritik kurumların başına, cumhuriyetin en azılı düşmanlarını getirirsen tabii ki çökersin.
  • sabri'nin manchester'a attığı gol deseler daha inandırıcı olurmuş dediğim flu renk cümbüşü.

ortadaki abimiz dönemin sağ beklerine benzemiyor değil. abdullah mı o?
  • olm bu nasıl bir dümen lan. nasıl bir tongaya düştük biz.