şükela:  tümü | bugün
 • edit: ada sahipleri tarafından yalanlanan haberdir.
  “biz çiçek adası’nın hissedarları olarak çoğumuz salgın dönemi sebebiyle bu satışı geri çektik. ancak bugün yayınlanan haberlerde bizim bu kararımıza rağmen adanın hülya avşar tarafından satın alındığı ve kızı zehra tarafından mimarisinin çizileceğini de büyük bir şaşkınlıkla gördük. bu yayınlanan haberler tamamen asparagas ve külliyen yalandır. bu haberleri yayınlayanlar hakkında suç duyurusunda bulunup, hakkımızı yargıda arayacağız.”

  haber şu şekildeydi:
  avşar kızı ada aldı

  "son dönemde yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren hülya avşar, yıllardır yaz tatilini geçirdiği ayvalık’tan ada satın aldı. hülya avşar’ın 55 milyon tl ödeyeceği adada, malikane ve tenis kortları gibi çeşitli spor alanları olacak. oyuncu, yeni yuvasının mimarisini ise kızı zehra çilingiroğlu’na teslim edecek."
 • biz parasızlıktan gaziosmanpaşa'da 1+1 stüdyo alamazken vay amk dedirmiştir.
 • 55 milyona ada alabiliyorsa acaba ne kadarı daha kalmıştır. şuan bunu hesaplayacak psikolojide değilim
 • adanın mülkiyetini alıp üzerine istediği yapıyı kurabiliyor olmasi bir tek bana mı tuhaf geliyor? bizler tarım arazilerinin köşesine iki odalı bir barınak koymaktan imtina ediyorken (kaldı ki yasak), başlı başına bir doğa güzelliği olan az sayıdaki adalarimizdan birinin bir kişiye kayıtsız teslim edilmesi çok garip değil mi?
 • memlekette bi bunun mesleği, bir de siyaset para kazandırıyor normal. güle güle otursun. bunun gibileri hala ve hala zengin eden halk da ağlaya ağlaya ay sonunu düşünsün.
  bu arada son ankette akp oyu yüzde 38 müstehak.
 • parayı verip ada mada alabiliyor muyuz lan böyle?

  edit: fakirliğime verin tabi ki alınıyormuş. örneklerle bunun yapıldığını söyleyen, mesaj atan arkadaşlara teşekkür ederim ama bence hiç etik değil. koskoca ada lan bu. tamam böyle bir şeyi yapan ilk kişi hülya avşar değil ve son da olmayacak ama bu para karşılığı toprağını satmaktan farklı bir şey mi?
 • ön edit: "koç holding" bahsi tamamen bir üst entride adının geçmesinden kaynaklıdır. sonradan editlenmiş.

  7 milyon abd doları eder. 37 yıllık bir celebrity hayatı neticesinde muazzam bir para olmamakla birlikte üzerine inşa edilecek yapı ile beraber aşağı yukarı 10 milyon doları bulabilir.

  faizin yüksek ve "parayla para kazanmak" olayının kolay olduğu bizim gibi 3. dünya ülkelerinde bir miktar sermayeniz varsa çok da afaki olmayan olay. bizim kredi kartlarına ödediğimiz gecikmeler bu insanların ceplerine giriyor.

  nitekim kızına jip almak dışında bir olayı olmayan hülya avşar ve türkiye ekonomisindeki istihdamın(dolaylılar dahil) %10'unu var eden koç holdingin kıyaslanması akla mantığa sığacak iş değil. zira şu anda koç holding bütün şirketlerini nakde dönüştürüp faize yatırsa kar eder. bu ortamda istihdam yaratan adam ülkesini en çok seven adamdır. sanatın dahi kalitesizi üzerinden kazandığı parayla - keyfiyetin doruklarında bir hareket olarak - ada satın almak hiç de saygı duyulacak bir olay değil. üstelik bunları yapan insanlar medyada düzenli aralıklarla "fakir çocuklara yardım ediyormuş!" manşetleriyle haklarında haber çıkan insanlar.

  servetinin %0.001'i ile yardım yapıp ardından 55 milyon tl'ye gayrimenkul almak komik.

  edit: işbu entride "3. dünya ülkesi" tabiri politik terim olarak değil, alfred sauvy'nin kullandığı şekilde "sosyo-ekonomik statü" olarak kullanılmıştır.
 • götüne memesine bakıp otuzbir çekenlerin sayesindedir...
 • yaklaşık 6 milyon euro'ya gerçekleşen satın almadır. ülke'ye gelen veteran bir futbolcunun bir yıllık kazancı yani. hülya avşar'a çok görmüyorum. en azından parasını verip almış. bunun kat be kat fazlasına para pul ödemeden çökenleri de çok gördü bu gözler son dönemde... hayırlı olsun. betonu bol olsun.
 • kazandıysan, varsa paran böyle güzel harcıcaksın işte.

  hiç kimse bok atmasın tamamen elden ayaktan düşmeden hala hayatını güzelleştiriyor kadın
213 entry daha