• edit: ada sahipleri tarafından yalanlanan haberdir.
    “biz çiçek adası’nın hissedarları olarak çoğumuz salgın dönemi sebebiyle bu satışı geri çektik. ancak bugün yayınlanan haberlerde bizim bu kararımıza rağmen adanın hülya avşar tarafından satın alındığı ve kızı zehra tarafından mimarisinin çizileceğini de büyük bir şaşkınlıkla gördük. bu yayınlanan haberler tamamen asparagas ve külliyen yalandır. bu haberleri yayınlayanlar hakkında suç duyurusunda bulunup, hakkımızı yargıda arayacağız.”

haber şu şekildeydi:
    avşar kızı ada aldı

"son dönemde yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren hülya avşar, yıllardır yaz tatilini geçirdiği ayvalık’tan ada satın aldı. hülya avşar’ın 55 milyon tl ödeyeceği adada, malikane ve tenis kortları gibi çeşitli spor alanları olacak. oyuncu, yeni yuvasının mimarisini ise kızı zehra çilingiroğlu’na teslim edecek."
  • 55 milyona ada alabiliyorsa acaba ne kadarı daha kalmıştır. şuan bunu hesaplayacak psikolojide değilim
  • adanın mülkiyetini alıp üzerine istediği yapıyı kurabiliyor olmasi bir tek bana mı tuhaf geliyor? bizler tarım arazilerinin köşesine iki odalı bir barınak koymaktan imtina ediyorken (kaldı ki yasak), başlı başına bir doğa güzelliği olan az sayıdaki adalarimizdan birinin bir kişiye kayıtsız teslim edilmesi çok garip değil mi?
  • memlekette bi bunun mesleği, bir de siyaset para kazandırıyor normal. güle güle otursun. bunun gibileri hala ve hala zengin eden halk da ağlaya ağlaya ay sonunu düşünsün.
    bu arada son ankette akp oyu yüzde 38 müstehak.
  • parayı verip ada mada alabiliyor muyuz lan böyle?

edit: fakirliğime verin tabi ki alınıyormuş. örneklerle bunun yapıldığını söyleyen, mesaj atan arkadaşlara teşekkür ederim ama bence hiç etik değil. koskoca ada lan bu. tamam böyle bir şeyi yapan ilk kişi hülya avşar değil ve son da olmayacak ama bu para karşılığı toprağını satmaktan farklı bir şey mi?
  • kadın kendi alın teriyle kazandığı parayla almış kimseye laf düşmez. hayırlı olsun hülya hanım. tartışmak istiyorsanız demokratları, limak holdingleri, cengiz holdingleri, tarikatları, her ay 5 bin 10 bin atama yapılan diyaneti tartışın.

d: imla
  • götüne memesine bakıp otuzbir çekenlerin sayesindedir...
  • sinirden kudurtan olay. o yeteneksizlik ve alıklıkla sırf suratı güzel diye bu kadar para kazanması cidden adaletsizlik. ülke insanındaki bu vasat aptal sevicilik devam ettikçe burnu boktan çıkmaz ülkenin.
  • insanlar bir adayı nasıl alıyor diye düşündürten olay. kıyı kanunu var bi yandan, ben gitsem adanın sahilinde güneşlensem hülya avsar bu sahil benim mi dicek bilen, adası olan acil aydınlatsın

edit. adası olan yokmuş.eksisozluk fakir olduğunuzu biliyordum da bu kadar da olmaz
  • bu kadın hangi mesleği icra ederek bu kadar büyük bir servete sahip oldu aklım almıyor.
    z kuşağı şeymagilllerin hülyagillerin yolundan gitmeye devam etsin biz yıllarca okul sıralarında dirsek çürüttükte ne oldu.
    aziz sancar olup 74 yaşında bile hala deli gibi çalışmak mı yoksa hülya olup 56 yaşında emekliye ayrılıp ayvalık’tan ada almak mı karar sizin.!
hesabın var mı? giriş yap