şükela:  tümü | bugün
  • gülben ergen'inki ile kapışır.
  • kaya çilingiroğlu'nun karakter zayıflığını ve türk magazincilerinin basitliklerinden başka birşeyi göstermekten öteye gidememiş,memleket gündemini meşgul eden en boş konulardan biri.
    yazık bize....
  • horlama yazıp bilmemkaç bilmemkaça mesaj attığınızda telefonunuza gelecek olan cep telefonu melodisi.
  • şifalıdır.
  • her insanın başına gelebilecek durumlardan birisidir.

şimdi ben bu entryi böylece bırakıp gitsem gayet legal olurdu. ama şeytan dürttü yaz birkaç kelime bakalım dedi. madem ki iyice cıvıklaşan ve yozlaşan, her ne hikmetse ismi magazin haberi olan bu ciddiyetsizlikler önümüze sunuluyor, konuşmadan olmaz.

dünyada her gün, her an milyonlarca insan horluyor ama gel gelelim hülya hanım'ın horlaması gündeme oturuyor. hatta ben bu entryi yazarken dahi kimbilir kaç kişi horluyordur. duyan, bilen ve gören var mı? yok.

akaryakıt fiyatları asansör gibi bir aşağı bir yukarı çıkıp iniyor, doğalgaza 'doğalkazık' gibi zam geliyor, bunu insanların bilgisine sunan, ya da yeterince haber yapan, bültenlerinin önemli maddeleri arasına koyan var mı? az denilecek kadar yok.

vatandaş inim inim inlemiş,
    dertler peşi sıra dizilmiş.

bugünü geçirdik allah kerim,
    yarın ne bulursam yerim.

diye dert yanan milletin sesini duyan, haber yapan var mı? yok denilecek kadar az. hülya avşar'ın horlamasını duyan ise yok denilecek kadar çok.

peki ya iş bu entryi yazıp, sinirden delirmiş olan bende akıl var mı ? varın ona da siz karar verin.

dip not: benim dayım da süppper horlar, sesini duyan hortlar.
  • konunun asil incelendigi yer icin;
    (bkz: hulya avsar in hortlamasi)
  • (bkz: hülya avşar ın zorlaması)

zorlanan da sıradan birinin bünyesidir tabi, yanlış anlaşılmasın. yeter artık yahu, ne hülya avşar'mış bu böyle. (ara: akıl fikir)
5 entry daha