şükela:  tümü | bugün
  • twitter'da aktif olarak yorum yapan bir astrolog.

gezegenlerin durumlarına göre ilginç deprem tahminlerinde bulunan biridir aynı zamanda. nokta atışı yapmıyor ama (ki kim yapabilir) belirlediği bazı noktalarla hedefi vuruyor diyebilirim. bugün gerçekleşen antalya depremini de seçenekleri arasına koymuştur ve şiddetini de söylemiştir hatta. bir yandan haklı olmasından korkarken diğer yandan saygı duyuyorum. hep bir çağrıda bulunuyor; "bazı astrologlar bir araya gelsek çok daha kesin sonuçlara ulaşabiliriz"diyor.

bence göz önünde bulundurulması gereken biri. oldukça fazla emek harcadığı aşikar.
  • saat 12:00'da habertürk 'te gece gece programına konuk olacak astrolog. merakla bekliyorum söyleyeceklerini. eğer yine tutarsa dedikleri astrolojiye inanacağım söz veriyorum.*
  • haftalık burç yorumlarını artık ses kaydı olarak twitter hesabında paylaşan astrolog.
  • kendisi 8 ocak 2013 ege denizi depremini 4 ocak cumartesi gününden bas bas bağırmıştır
  • soyadı gayet güzel açıklıyor. sazan arkadaşlara selamlar olsun.
  • bir süre önce bu hafta için ünlü birinin trajik ölümünden bahseden astrolog.
    bugün metin kaçan'ın haberini aldığımda direkt aklıma o geldi. böyle nokta atışı yapması iyi mi kötü mü bilemiyorum ama umuyorum iyi değerlendirir(iz). depremlerle ilgili söylediklerine ise artık pek şaşırmıyorum, kahinlik yapmıyor bilimsel verileri okuyor ve bu işi iyi yapıyor.
  • koseleri yuvarlak bir seyler atarsan inanacak milyon gerizekali oldugunun ayakli kaniti.

evet, la evet, gelecekten haber veriyor! gelecekte de malliginiza devam ediyormussunuz.
  • felaket tellalığını çok seven, biraz da kibirli gibi gözüken bir astrolog. bir astrolog neye odaklanırsa o konuda astrolojide farkındalık kazanır. nedense bir kaç doğal felaketi veya medyatik olayı bilme çabası bazı tam işin spiritüelliğine inememiş astrologlar tarafından çok seviliyor. muhtemel bir kendini kanıtlama çabasına giriyorlar ama astrolojinin özü bu değildir, bu astrolojiye sığ bir bakış açısıdır. astroloji gezegenlerin bilgeliğini yorumlamak ve ruhsallığın keşfi, ruhsal enerjilerle etkileşimi gözlemlemek içindir. ezoterik astrolojiye göre temel ruhsallıktır, fiziksel etkenler temel ruhsallığın sadece basit yansımalarıdır.
  • bugün tweetinde hıdrellez için en iyi dilek dileme zamanın 5:21 ve 6:45 arası veren astrolog.
  • kendisinden birebir danışmanlık almış biri olarak malesef görüşüm şudur ki, şimdi bir yıllık bir astroloji öğrencisi olarak su yarım halimle o zaman yaptığı danışmanlığın 3 katını yapabilirim. olay "bildi, bilemedi" sığlığında da değil malesef, tekniği yanlış, tarzı yanlış, haritanın en önemli noktaları atlanmış, harita okuma tekniği baştan aşağı dökülmüş (ne bir açıya dokunmuş, ne bir yöneticiliğe, "7. evinde yengeç mi var? yengeç biriyle evleneceksin" sığlığında), allahtan ses kaydı var da "ne yapılmaması gerektiği" konusunda bana çok şey öğretti.