• ay bu ne övgü. bu ne abartı. amma şişirmişsiniz.
  • tam bir bilim cevheri. dehalar kategorisine girebilecek özellikte biridir. çok az uyur, çok çalışır, hafızası inanılmaz güçlüdür. bir kere gördüğü yüzü asla unutmaz. iyi bir dismorfolog olması da buradan gelir zannımca. sadece türkiye'de değil her yerde akademik özellikleri ve bilgisine saygı duyulur. ön sezileri ve görüleri inanılmaz güçlüdür. bu da herhalde yine fazla zekadan olabilir. yoksa özel güçleri filan olduğunu sanmam. bazen asla akla gelmeyecek bir hastalığın mutasyonuna kadar kokusunu alır. haksızlığa asla tahammül edemez. tembeli , yalancıyı, uyduranı, sözde bilim yapanı sevmez, açık açık da yüzüne vurur, kimseye eyvallahı yoktur. ve bu eli öpülesi kadının en önemli özelliği; öğ re tir. bu kadın öğretir. ömrü uzun, vakti bol olsun. etrafı bilgiye açlarla dolsun.
  • korkarım gündem kalabalığından dolayı unutulan bilim insanımız. çünkü aramaya inandım ama bulamadım. kopan uzuvların yeniden büyütülmesinin önünü açan bir araştırmaya imza atmış kendisi. bence büyük olay.

koç üniversitesi tıp fakültesi’nden prof. dr. hülya kayserili ile prof. dr. bruno reversade önderliğinde, fransız, portekiz, hintli ve belçikalı klinisyen ve araştırmacılardan oluşan ekip, kol ve bacakların hiç gelişmemesine yol açan geni tespit ettiler. ardından genin reseptörlerini (almaç) tanımladılar ve hayvan modellerinde çok sayıda uzvun oluşabildiğini gösterdiler. çalışma verileri bilim dünyasında büyük sükse yaptı ve birçok farklı alandaki araştırmanın da önünü açmış oldu.

ilgili proje: http://www.erare.eu/financed-projects/cranirare

edit: ben buradan okudum: http://www.cezmikalorifer.com/…k-tekrar-cikabilir/#
  • tıbbi genetik uzmanı, istanbul tıp fakültesi tıbbi genetik anabilim dalının klinik genetik şefi, profesör.

genellikle zor zamanlar geçirdiğiniz dönemlerde karşılaştığınız, keşke hiç karşılaşmasaydım dediğiniz, gereğinden fazla agresif olduğunu düşündüğüm vatandaştır. hali hazırda psikolojisi alt-üst olmuş bir hastaya nasıl davranması gerektiği konusunda zerre kadar fikri yoktur.
  • çok bilgili ve ilgili bir bilim kadını. benim genetik sendromlu çocuğum için araştırdığım ve internette bulduğum genetik profesörü.
    allah ondan razı olsun..
  • yaptığı çalışmalardan birini yukarıdaki suser arkadaşlardan biri paylaşmış okudukça nutkum tutuldu. bu tarz insanlardan daha çok lazım ülkemize. okudukça bu vatanın bir evladı olarak gurur duydum. sizin gibi öncü insanlarla aynı meslekte olmaktan gurur duyuyorum.

tanım: yaptığı çalışmanın detaylarını araştırdıkça nutkum tutulan yüce şahsiyet:)
hesabın var mı? giriş yap